May 2010

~28.5.10 - Jsem jen stín. ~

28. may 2010 at 16:36 | |Kristen Sixx| |  My Diary
Jsem stín. Ve dne se bojím lidí, ale v noci se lidé bojí mě.
^.^ Ahoj.
Nakonec jsem tedy dnes šla do školy. Musela jsem se rozloučit, i když nás tam bylo jen pár, ale stejně. Rozloučila jsem se všema, dokonce i s nějakejma deváťákama, objali jsme se, dokonce pár pus na tvář jsem schytala. Slza však nekápla, těším se a v pátek sem tu. Bude se mi stýskat, to jo, ale klidně bych v tý Anglii zůstala navždy!
Dostahovávám posledních pár mp3, který se mi ještě vejdou do mp4, pak jí pořádně nabiju. Foťák už odpočívá v nabíječe, mobil též. Táta mi neska nastavil ROMING, abych mohla posílat nějaký ty SMS. Mamka koupila ty nejdůležitější věci jako kinedryl, vložky(mimochodem... jak naschvál jsem to dostala :/), kapesníky, LENTILKY- závislost). Spakovala sem si už bágl(ááá, rýmuje se to se Špágl :()  do autobusu, do kterýho sem dala : deku, "rohlík"-ten polštář, co se dá okolo krku, kapesníky, sladkosti, pas, prachy a kartu pojišťovny. Pak tam příjde ještě foťáček, mobil a mp4. Hned po škole sem skočila na ICQ, kde už mě čekala sestřenka moje nejmilovanější, aby se se mnou rozloučila. Samozřejmě jsme kecali asi 2 hodiny, protože mi lýčila všechny kluky, který vystřídala za tu dobu, co sem tam v Práglu nebyla. <33 Miluju tu holku šílenou <33.
No, kufr se mi nechce balit vůbec. Takovejch hadrů! Mám je jen vytahaný a připravený v kupičkách na stole, ale do kufru to dávat ještě nechci. *smile*
Nakoupila sem nějaký to nový oblečení, abych nejela jak šunka, když jedu na návštěvu *smile*. Kabátek, tríča, ponožky, spodní prádlo *laugh*. K tomu všemu stylovej deštník od tatínka. taštičku do sprchy od maminky. Hřeben od sestřičky a od bratříčka dostanu asi hovno jako vždy.
No níc. Tak já letím. Mrkáme s Ví. na pohádky.

***Tenhle článek je poslední před odjezdem, takže se s váma zároveň loučím!
- _ - oblíbené blogy - respektujte to, že sem v Anglii, tudíš vás nemůžu obíhat, nebo komentovat články.

Tak čůs!

Photos update 0.6

26. may 2010 at 20:32 | |Kristen Sixx| |  My Photos~25.5. - 26.5.10 - Elita v Los Sečos.

26. may 2010 at 20:18 | |Kristen Sixx| |  My Diary
- Skvělá - hodí se k těm super dnům s mou milovanou třídou :) - VY a JÁ <33 (ten zpívající je taky luxusní... ájé, Ká mě zakousne :D)
...
Seč - Hájenka - v čele s hlavou Anet! < tu sme chrápali.. :) jedli, čůrali, smrkali, dělali píčoviny :D
Zdravím se spáleným nosem!
Ty dva dny, co sem tu nebyla, sem si maximálně užila! :) "Super, bomba, bezva, Cool".
Maximálně sme si to užili, i přesto, že s náma jela Kratochvílová. Jevila se totiž jako uplně v pohodě "ženská". Dokonce nám řekla, že v pátek píšem z příroďáku, což se nestává moc často, skoro furt píšem nečekaně :-O.
Nechci tu psát všechny činnosti, co sme ty dva dny dělali, protože mi je jasný, že to stejně nikdo nečte :D Ale bylo to super!
Největší zážitek? - Loďka - Po úterní véče sme vyrazili na procházku po okolí. Učitelky už to tam znaj, takže nás zatáhli někam do lesa k přehradě - Seč. Na břehu byla řetězem přivázáná lodička. Kluci samozřejmě navrhli vození se v lodičkách, tak nakonec učitelky podlehli přemlouvání a všichni sme se v lodičce svezli. Jenže nakonec!!! Udělala ta mrcha učitelská takovej podraz!!! : "Kristý, vlezte si do tý lodičky, já vás vyfotim!" ... Tak sem si tam vlezla ještě s An, Romanem a Danem. Tak nějak sme to vavážili, aby se to nepřevrhlo, a aby sme se mohli tvářit na objektiv. No jenže! Oni nás odstrčili daleko od břehu a utekli, takže nás neměl kdo odtáhnout ke břehu!! :/ :D No takže Dan, jelikož sme neměli pádla, abysme se dostali zpátky a my s Anetkou sme nehodlali skočit do tý špinavý, studený a hnusný vody, svlíkl všechno oblečení a už byl odhodlanej skočit! :D Jenže v tom se přiřítila Kačéz s Davidem a začali nás přitahovat. A jak Dan stál na kraji tý loďky a David s Ká zatáhli, loďka se rychle pohnula a Dan hodil nehoráznýho placáka pozadu :D:D:D:D To ste neviděli! Já se v tý loďce málem počůrala! :D Pak sme se s nikym, nebavili, že nás tam nechali :D ale stejně sme nevydrželi nějak moc dlouho :D:D:D Šli sme jako "ZADNÍ ELITA" a tlemili sme se nehorázně moc! :D:D:D prostě zážitek no :D
Hlášky? - "Kristýno, poďte dopředu!"..."Ne-e, my nemůžem!"..."Proč nee?"..."My sme zadní jelita!" :D:D:D
-v podjezdu: "Týýýjoo, ůůůů, tady to je jak v miší díře! všechno se tu ozejvá-á!"..."V Míši díře? No Jirko!!!" :D:D:D
Nejhezčí místo ? - Na učitelky chatě. Skvělý to tam bylo! :)
>>>> FOTKY - v dalším článku :)


//My foto update :)

24. may 2010 at 21:04 | |Kristen Sixx| |  My Photos
....
...
...

~24.5.10 - pojem o čase?

24. may 2010 at 14:30 | |Kristen Sixx| |  My Diary
Čágos bágos, pošahanci.
Normoš, neska ve škole sem byla úplně mimo, a to doslova! Mohli by vám to potvrdit všichni lidi, co seděj v mé blízkosti, nebo ty, s kterýma sem neska hodila řeč. Spolusedící An. se mě otázala, jesi sem vůbec v pohodě =o Snad sem,  jen tam nemám svou ženu ='( Nemám si s kým povídat, nemám se s kym smát, možná jen s Ká, která mi pořád vypráví o její bandě pošahanejch a sexu chtivejch "kamarádů". Neska přišla do školy s napuchlou držkou, že jí prej táta dal za to, že se s nima tahá... Ale tak co, 15 už jí bylo a Ká není tak blbá... On se jen tak přetvařuje (:D).
No, na to, že sem do školy přišla docela po dlouhý době, sem se v pohodě zase zařadila do každodenního buzerování Tomáše, kterej mi neska vzal mobil a přečetl si většinu SMS, který vedu s klukama! čůráček! Zařadila sem se taky do každodenního zmatku, stresu, do každodenních hádek s učitelkama, do každodenní buzerace, atakdál... Však to znáte, ne? ...
Dostala sem 3, 1 z češtiny, 3 z fyziky, a z Dějáku ty pošahaný známky zase nemáme, protože milostpaní si nechala sešity ve škole, takže to nemohla opravovat, SLEPICE jedna gdákavá :/ Nejsem s těma známkama spokojená, ale co nadělám. 
Nebyla sem na těláku, což je výhoda, protože může teď napsat tenhle článek bez pošťuchování Ví., pro kterou za chvíli pomastim do školky. Takže mám 2 hodinky pro sebe, klídek, pohodička!
Navíc : Zejtra jedem na dvoudeňák s mojí pošahanou třídou, perfektní(to doslova! všechno musí mít perfektní :/) třídní a s tou nejhorší učitelkou na škole, s KRATOCHVÍLOVOU! :-O Navíc máme vzít s Jiříkem kytary a budem prej hrát u táboráku! NIKDY! NIKDY! NIKDY! Jirka to dá sám! :D
... Dám si teda na 2 dny oddech od rodičů, notebooku, internetu, facebooku, otrevnejch kluků, co mi píšou každej den, jesi s nima nejdu ven /rande... :/
Vrátíme se ve středu. Potom ještě čtvrtek a pátek ve škole musím nějak přežít. A pák tradá do ANGLIE! Lidičky, Anglie už volá moje méno, už se mě nemůže dočkat a já jí taky né! ani nevíte, jak moc se těšim! Neuvěřitelně MOC! <333

No nic, tak já pádim pro to zlo do školky, aby si zas nestěžovala, že sem jí tam nechala bůhví jak dlouho :/ a večer asi přiložím fotky, který sem sem ještě nedala. Máte se na co těšit, protože sou moc povedený!... Asi teď pudu s Ví. ven, takže budou další a další! Moje úchylnost k focení se každým dnem zvětšuje a zvětšuje...!
Zatím AHOJ!

~23.5.10 - EuroDay

23. may 2010 at 13:52 | |Kristen Sixx| |  My Diary
...

 Nazdárek, šulini.
~Tenhle víkend se celkem vydřil na to, jak sem byla nemocná a myslela sem, že budu jenom doma..
Takže zaprvé... V sobotu sem se vzbudila až někdy kolem 10. hodiny. Dala sem se tak nějak do cajku, umyla vlasy, nasnídala se a vyrazila sem do města :)
Stavila sem se za ségrou a zkejsla sem u ní asi tak hodinu :/ Ale jo, pokecali sme. Pak sem si to namířila >>>. Chtěla sem si jít koupit tunýlek :) Můj první tunýlek. A taky, že sem koupila! Je to ten, co je na obrázku :) Černej, ocelovej za 200 káčé. Ta paní, co mi ho prodávala, byla hrozně milá, tak sme hodili řeč o tom  roztahování a tak. Taky měla, ale jen 8 :P Mám víc :D

No, dorazila sem domů, kde mě už čekal voňavej obídek :D mmm. Po obědě se k bráchovi stavili ještě ožralý kámoši. Takže byla zase prdel :D Po tý dávce smíchu sem šla za slečnou kamarádkou L. Nejdřív sme obešli Chrudim, pak sme zakotvili u nás před barákem a potom u L., protože byla doma sama :) U L. sem byla naposledy... mmm... ani nepamatuju, ae každopádně sem tam byla včera no :D ... Koukali sme na jeden supr čupr film! "Děsnej dupák" - fakt prdel! :D Doporučuju!

No, navečír sme jeli k bábině, jen na otočku. Opět sem si vyslechla várku keců o mým uchu, vlasech, malování, oblečení... ááá, ale to je jedno, stejně mám babču ráda :) Domů sme se dokodrcali.. ani neim. U bábuli sem pořídila nějaký super čuper snímky, takže sem to všechno nacpala do písí a upravila a přitom sem čučela (už asi postý) na Let's Dance... Přitom sem kecela s D. a Ká <33 Po upravování fotek sem se pustila do kreslení portrétu pro bratránka. Psal mi zrovna, když sem byla venku s L., že by potřeboval nakreslit svůj portrét svý holce, jako dárek k maturitě. Takže sem to teda nakreslila :) Ani sem si to nevyfotila.. :D (ani ne škoda...). Neska sem mu to zanesla, protože to není tak daleko a líbilo se, dostala sem 500káčé(řikal, že se bohatě odmění :-O + nějaký drobný EURA do Anglie, protože já žádný nemám). = SPOKOJENOST!
Po Let's Dance sem se už těšila na Rychle a Zběsile! <33 Na Rychlí a Zběsilí sme byli s Ká. v kině a bylo to super, takže sem si tu jedničku nemohla nechat ujít, navíc v tom hraje Vin Diesel! :-***
Zalomila sem až k ránu, protože R&Z skončilo v 0:30 a já si pak ještě četla :)

uf, dlouhej článek! :-O a navíc, neska sem udělala novej dess :) Snad se líbí, mě jo :) V záhlaví je jedna z fotek od bábiny (upravená) :)  

- další s fotek od bábičky :)

Photos update 0.5

21. may 2010 at 17:13 | |Kristen Sixx| |  My Photos
Ták, nafotila sem další várku fotek. Tady to ukazuje na to, že fotím vážně všechno ! :D


~21.5.10 - An mi urobila radosť :)

21. may 2010 at 14:12 | |Kristen Sixx| |  My Diary
- Evanescence - Call me when you're sober .: <3 :.
...

 ~ Ahojte, volejte Sláááva! Už je mi líp. Dneska už neležim zachumlaná v pelechu. Už můžu sedět u stolku, takže paráda. Ale mám furt ten hnusnej kašel a nemůžu skoro ani mluvit, spíš se mi nechce, protože mě to bolí. Takže čím míň, tím líp...
Mám velkou radost, protože se tu za mnou stavila An a prodrbli sme všechny 3 dny, co sem nebyla v tom blázinci. Vážně mi udělala radost, protože sem tu aspoň nebyla tak sama. Zdržela se tu docela dlouho, ale sem moc ráda :-* Dala sem jí čtenářák, protože se měl neska odevzdávat... nejpozdějc v pondělí a já ještě v PO nejdu, tak mi ho vezme.
... Je pátek. Kdybych neměla tu **** chřipku, tak bych se radovala, že je víkend, ale jelikož musim bejt stejně doma, tak je to jedno... Neraduju se, radší bych šla do školy za nima.
... Ani mi nikdo nenapíše :( Dobře, kecám, na FCB mi píše dost lídí, ale mě to tam neba :D Tak vdyžcky s někym kecám a v půlce rozhovoru se odhlásim.. :D

Snad po stý sem koukala na Let's Dance 2. Mě to snad nikdy nepřestane bavit! Miluju tu poslední část, ten závěrečnej tanec. Miluju Můse <333 OMG, sem divná! :D

Zejtra jedou naši k bábině, tak zas budu sama doma a nebo můžu jet s nima, ale já radši nejedu. Starší lidi sou náchylný k nemocem. Blbá chřipka jim může hodně způsobit.. Takže to radši porádně vyléčim a pak k ní zamířim. Už sem ji neviděla ani nepamatuju :(

Ještě 8 kapitol do konce Rozbřesku. 8 kapitol! Pomalu se škrábu ke konci. Je to celkem napínavý! Sem zvědavá, jak to nakonec dopadne, takže du asi zase číst... Co jinýho taky dělat.. :( TV už mě nebaví, písničky už mám ohraný. Vážně už z toho tady pomalu zcvokávám! :(
Hele, ale už je 14:12.. Opakujou Fear Factor, takže du na TV :P

Tak ahoj, závisláci!

|Mika - Grace Kelly *_*

21. may 2010 at 12:03 | |Kristen Sixx|
- Sice to není můj šálek čaje (Nebo jak se to řiká..), ale tahle písnička od Miky se mi nějak zalíbila, ale samozřejmě Skáčko je pořád MOJE <33


~ Pokec - Všichni, co ste doma (:

21. may 2010 at 9:53 | |Kristen Sixx|
~ Dobré ránko :)
S radostí mohu říct, že mi je líp, ale není to ono :)
Pojďte zase kecnout ;) Ať se cejtim ještě líp! :D Stejně budu doma až do čtvrtka... :/ Ale to je fuk.

- Piště zase o čemkoliv, odepíšu!


~Kristen Sixx~

20. may 2010 at 22:40 | |Kristen Sixx|
Zdravím,
Jsem Kristen. Nemenuju se Kristen, ale Kristýna. Víc se mi ale líbí Kristina, Kristen nebo jen Kris. Sixx taky není moje příjmení. Je to příjmené mého idola, Andyho Sixxe. Od toho tedy moje "blog jméno". Svoje příjmení radši zveřejňvat nebudu, ani nechci, stydím se za něj a nejsem s ní spokojená :( ale, co nadělám :)

Svůj věk taky nerada prozrazuju, protože nevypadám na tolik, kolik mi je. Říká to každej, kdo mě vidí a pak slyší můj skutečný věk. Popravdě, vadí mi to, ale zas... co nadělám ... :D

Město, ve kterém bydlím taky nestojí za zveřejnění. Je to zapadákov v Pardubickym kraji, kde žiju a každej den poznávám nový lidi, ale jednou ty lidi dojdou, protože jich tu stejně moc není a zachvíli budu znát většinu fajn lidí z toho našeho zapadlýho CITY.

Mým snem je stát se princeznou. Princeznou, která má vše, na co si jen vzpomene, ale to je jen sen, možná.. noční můra. ... Chtěla bych jen, aby si mě aspoň někdo vážil, když už ne vlastní rodiče, který mě nepodporujou ani v tom, co mě baví.
Navážu, baví mě kresba a to šíleně moc! Celkově umění mě dostává. Mám spoustu knih o umění, dějinách umění, ... Hned za kreslením je focení :) Fotím všechno a s radostí :) Vše, co vyfotím, upravuju v PF, aby to nebylo tak smutný jako je svět, z kterého sem pořídila snímky.
Na dalším místě mého seznamu oblíbených věcí je zpěv. Ráda zpívám a myslím, že v tom nejsem tak špatná, ale nechci se nikde předvádět. Zpívám si jen pro sebe a ráda :)
Když sme u té hudby, nejraději poslouchám Punk, SKA, Rock, Punk-Rock a podobně úžasný songy těchto žánrů :)
Nejvíc na světě miluju své nejlepší přátele. Přátele, kterým se můžu svěřit a můžu jim zárověň věřit, že další den nepudou a nevytroubí to celýmu světu. Popravdě, mám jen 2 takové přátele... Kamarádky :) a sem za ně moc ráda <33 ... Jako každý pubertální blbka sem úchyl na kluky. ... Dredy, kudrnatý tmavší vlasy, pírsingy... ááá <33 Krása!

Nedá se o mě říct, že sem hodná nebo tak něco. Nejsem žádná princezna, i když se tak možná na první pohled jevim. Sem dračice v těle princezny. V uchu mám 12cti milimetrovou díru a moje vlasy už podstoupili dosti změnám, ale ... co nadělám! Potřebuju změny a miluju změny! :)

Ve škole? Ve škole sem tichá myška... Tělák mě nejde, nebaví a sem v něm vždycky nejhorší. Naopak ve výtvarce sem většinou nejlepší, protože narozdíl od ostatních lidí ve třídě, mě to BAVí :) ... Jinak co se školy a předmětů týče, proplouvám s dvojkama a trojkama... Jako vždy.. PRŮMĚR.
Nevím, co víc o sobě říct, protože... Musíte mě poznat. Sama se nemůžu posoudit, ale myslim, že nejsem tak hrozná. Znám horší, daleko horší pipiny, než sem JÁ!

| Mapa blogu ~

20. may 2010 at 22:17 | |Kristen Sixx|
~ Zabloudil/a jsi na blog jedné poblázněné pubertální blbky. Rozhodni se.. pokračovat dál / Jít jinám... Jesi ses odvážil/a a pokračuješ, zde je pár možností, co můžeš omrknout (: Sem ráda za tvou návštěvu (: Díky

~♥~ - My Art : Kreslení se věnuju dost často a baví mě to! "AŽ budu velká holka, chci být něčim jako třeba malířkou :)". Sem ráda za každou chválu, protože ta mi dává energii, abych v kreslení pokračovala! :) Ale všeho moc škodí...

~♥~ - My Photos : Focení je hned po kreslení na druhém místě mého seznamu oblíbených činností :) Když se mi dostane jakejkoliv aparát do rukou, neudržím se a prostě musím cvakat a cvakat ... a cvakat... Ráda fotím svět kolem sebe :)

~♥~ - My Experience : Zkušenosti... Všechny šílenosti, který sem vyzkoušela a ráda se podělím se svým názorem na ně.

Doufám, že se ti alespoň jedna část mého blogu líbila, a že se opět vrátíš :)

~ Pusu, tvá Ká ~Blogy, které stojí za uveřejnění (:

20. may 2010 at 22:00 | |Kristen Sixx|
~Mé druhé polovičky :
|| - NenuShka^^
|| - pfs-graphic
 || - hugie ^^
 || - AvR!LQa 
|| - J_xQ*
|| -  :.Tear.:

~Oblíbené :
 || - Nany 
|| - Lexi

~Chtělo by to víc se poznat :
 || - Ness.Cull* 
 || -  Debi.l.ka & idi♥tka* 


~ m e g a P O K E C ! . (:

20. may 2010 at 19:46 | |Kristen Sixx|
~Zdárek!
Pojďte kecnout :) Vážně mi není fajn a celej den doma už mě to nebaví :)
Napište mi  do komentářů, mý netoví kamarádi (:
Budu ráda za každej koment a na všechny odepíšů :)

- Piště o čem chcete! <<< NŮDA! ...

~20.5.10 - mě nezastaví ani zákaz !

20. may 2010 at 9:46 | |Kristen Sixx| |  My Diary
- Sum 41 - Fat lip ~ Super, bomba, bezva, Cool!

.........
- :-O Je to možný? Ta v levo sem já! :-O ... Léto 09, s Terez(sestřenkou)

Hello, Už se připravuju na ten týden Angličtiny. Pročítám slovíčka, opakuju všechno, co se AJ týče, abych tam pak nepohořela... I když... Stejně pohořim.
Včera sem se nějak dost nudila, takže sem otevřela složku se všema fotkama, co mám v NTB a narazila sem zase po dlouhý době na tuhle <(Ta nahoře)... Jako PÁÁÁNI! Já byla bloncka! Neuvěřitelný jak sem se změnila za tu krátkou dobu, ale sem ráda :)
Včera sem shlédla : Let's Dance 1, 2, Znavu 17, Marley a Já, Ralley smrti, Rychlí a Sběsilí a Titanic :D U Titanicu sem si opět pobrečela ...
~Je mi pořád hnusně a ke všemu mám od dnešního rána ten chraplavej kašel :/ Maj got.. Rýmu už takovou nemám, ae nechci to zakřiknout! Potim se jak Švadla(pí. uč. Švadlenková s asi 100 kilma nadváhy), když ji naserem :D Ale přeju si, abych už byla co nejdřív zdravá :) Protože příští sobotu! Příští sobotu už si to se ženou Ká pofrčíme na krásnou svatební cestu :)
Už nevim, co psát. Možná jen to, že sme včera s Dackem probírali Honzu... Já už asi nemám sílu se dál snažit. NEchám ho plavat. Myslela sem, že je to pan DOKONALEJ, ale není. Kdyby o mě měl zájem, tak mi píše aspoň ty z*u*v*n* SMS, ale ani to ne... :/ Takže už mi to je jedno.. Ať si připlazí sám. Já už se snažit nebudu. .... Narozdíl od Honzi mi Dacek píše vždycky, když se přihlásim na ICQ, můžu si s nim psát o čemkoliv... Prostě... Kamarád :)

~ Vzpoměla sem si na úterý :D Protože včera mi Anet psala, že se po mě ptal pan Ku. (Nabaluje mě už dost dlouho, ale já ho prostě nechci. Řekl mi, co ke mě cejtí, ale já k němu prostě necejtim NIC.) Když mi bylo v úterý blbě, tak jak sem běžela do tý šatny, abych se tam nějak dala do kupy, tak tam právě byl pan Ku. Seděla sem na lavičce a snažila se tvářit normálně, ale nešlo to! Když vám je na blití a chcete to ze sebe co nejdřív dostat, ale nemůžete, když u vás sedí kluk a snaží se vám nějak pomoct :D Co sem mu měla říct? "Vypal, potřebuju hodit šavli!" :D ... Dal mi balíček kapesníků, tak sem si je vzala a samozřejmě poděvala :P ... Pak sme měli 2 hodiny němčiny, tak sem vytáhla balíček od pana Ku. a jak tam sou "vylemovaný" ty tyčky, tak sem si je propiskou vyďupkovala, tudíš sem celý 2 hodiny nedávala pozor, protože vyďubkovat jeden kapesník dá pěkně zabrat :P
...

 < Když je nuda... :D ale musím přiznat, že ty 2 hoďky utekli mega moc rychle :) Takže budu ďupkovat kapesníky :P

Dneska a zejtra je tady u nás Bambiriáda. Letos je to na koupálku :D A je bazén zadara, ale můj obdiv patří tomu, kdo do tý vody vleze. V tomhle šíleným počasí... Chčije, fouká... Takže děkuju bohu,že sem nemocná, když je takle hnusně, protože by mě sralo, kdyby bylo krásně a já musela tvrdnout doma!

....No nic, tak du pustit zas nějakej filmek :P

> Tak čůs. <

~*Nemocná Ká*

19. may 2010 at 9:51 | |Kristen Sixx| |  My Diary
 "Dobré ráno"...
Myslím, že asi každou chvíli umřu. Každou minutu držim v rukou kapesník a troubim na celou Chrudim. Škrábe mě v krku, tudíš kašlu. Duní mi v hlavě! BOLEST! :( A navíc sem v noci opět zvracela... Večer sem si dala k posteli termosku s čajem, aby vydržel teplej a tu krabici s kapesníčkama. Po tý divoký noci sem se probudila jako u uplně jiný postele, než u který sem usínala! Čaj vypitej, krabice prázdná, na zemi ležící posmrkaný kapesníčky... no děs!
Budila sem se snad každou půl hodinu. Mamka šla asi na WC a slyšela mě troubit, tak mi řekla, ať nechodim do školy. Takže sem teď tu.
S bráškou sme jeli k p. doktorce. Bylo tam celkem dost lidí(Puberťáků převážně)... Doktorka mi předepsala nějaký prášky, tak sme jeli ještě do lékarny a doma mám bejt do pátku nejmíň. :( Bože! já si ty známky prostě neopravim, takže se musim smířit asi s těma trojkama. Teď pojedem do Anglie, výlet... no prostě...

Ležim v posteli přikrytá dekou a peřinou a na sobě mi leží NTB. Koukám na *Marley a Já* :) Obíhám různý blogy :) Vyhledávám spíš deníčky, protože ráda čtu ty články a navíc mě štvou ty ohraný kusovky, paparaci fotky :D atd...

Teď volal otec a jeho poslední věta byla : "Neseď u toho notebooku, lehni do postele a poť se jak prase, jinak místo Anglie pojedeš do pr*ele!"... On vubec není sprostej :D:D:D

*Tak se du teda potit :P Tak pá* :)

~18.5.10 - Zničená, napůl mrtvá Ká~

18. may 2010 at 20:29 | |Kristen Sixx| |  My Diary
...
- Nejvíc nejlepší <333 Paramore - the only exception

Aloha.
 *Hepšík* Dnes asi umírám. Celej den jen kejchám a navíc můj nos zčervenal a zvětčil svůj objem a navíc se leskne na míle daleko :/ Je mi vážně na chcípnutí, ale do školy du i kdybych chcípala... Vzala sem si tu žůžovovou věc = paralen a půjdu si lehnout. Takže dnes to nevidim na nějak extrémně dlouhej článek.

 Ve škole se mi chtělo zvracet, tak sem běžela dolů do šatny, jenže sem měla takový štěstí, že tam přišel jeden... no kluk, kerej mě chce (:D). Takže "Co ti je?... Chceš nějak pomoct?"... "jo, prosím odejdi :D asi.. budu zvracet :D"...
Ale při němčině mi bylo už FINE... Dostala sem od toho kluka balíček kapesníků a ten *Hepčík* :D (Jak si to strčíš do rypáčku a pak si čucháš mentolu :-*) ... Takže sem totálně nedávala pozor a spoléhala sem se jen na spolusedící Anet, která mi radila, ale uplně na hovno, protože mě vždycky nakecala hovadinu a tlemila se celá třída... a je mi to u > **** :P

 Po škole sem jako každej den "běžela" do školky pro Ví. A až do teď tu smrděla :D Nic z toho nemám :/ Tss... řízla se o žiletku... takovej řev ste neslyšeli! ... Jako nevim, co dělala v koupelně a už vůbec nevim, proč šahala na žiletku.. snad ne EMO :D... Takže řvala jak turek a teklo jí z toho prej "hrozně moc" krve... Jistě, že pak všechny vyžalovala... :/
Úkoly sem jakš takš udělala, ale že bych do toho byla nějak zapálená říct nemůžu.
Navíc ta sázka :D Teď sem si vzpoměla ! S Dackem sme se vsadili, že kdo neska pozdraví první dá tomu druhýmu pusu! :D Tak sme se potkali poprvé o polední přestávce! jenže takovej trapas! Já ho viděla už zdálky, jenže se mi zrovna chtělo kejchat! takže pozdravil první a takovej vejtlem ste ještě neviděli! :D Ten si mě smlsne, hajzlík :D ... a to sem ještě tak namachrovaně řikala, že stopro pozdravim první já :D... no nic :P

Hej! řikala sem, žeto nebude dlouhej článek! :D a nějak sem se zas rozepsala.. SUPER! :D
Tak tady du směr ICQ, někdo už tam na mě čeká :-*
Tak čusky, všichni mý věrní čtenáři :)

~17.5.10 - Řekni si, že odpaluješ lentilky!

17. may 2010 at 18:07 | |Kristen Sixx| |  My Diary
 -donutila mě přemýšlet... Anet Langerová ~ V bezvětří <33

~Zdárek párek.
Je to nechutný, ale asi před 10minutami sem zvracela. Jen doufám, že nejsou bulimička... protože to není poprvé, ale nevím, co dělat jinýho, když mi není dobře.. :/
Dneska sem byla ve škole sama. "SAMA"... Bylo tam spoustu lidí, ale já si připadala uplně sama! Sama v jedný velký mučírně... A ještě k tomu ty příšerný fotky ze školních let, kterž přinesla Anetka. Děs běs! :/ Pan R. mě zase, jak by to řekla žena má, "nabaloval".. ale já na to prostě nejsem. Když se mi kluk líbí (jako třeba H.), tak si to nechám líbit, ale Honza takovej není...
Ajina byla úděsná! Paní učitelka ohromná Švadlenková si totiž usmyslela, že mi z posledníchpár dnů ve škole udělá peklo! Prostě mě musí hned při pondělku vyprovokovat! :/ *krávka*
Při matice sem jako každou hodinu dospávala... a občas zaslechla nějaký číslice, který tam zrovna padly, protože já rovnice prostě.. nepochopim no..!
Kdo by to řek, ale z čj sme taky psali :D Ale tak... z toho si až tak hlavu nedělám.
Už je to trapný, ale z dějáku sme taky psali :D
Dost trapnosti... z hudebky sme nespali! uf, díky bohu! ... O hodinový pauze sem se slečnou Ká a Roxy trávila volný čas na naší "fet lavičce". Potom útrpný 2 hodiny tělocviku! Sem ale vděčná Románkovi, že mě motivoval k úspěchu s odpalem míče! Prej "představi si, že ten míč sou lentilky a ty je chceš co nejrychlejc odpálit do papulky a spapat"... já: "no dobře, pokusím se!"... aaa! povedlo se! :D a pak už sem celý 2 hodiny perlila... a pokaždý sem slyšela : "Tý jo, Kiki!...páááni!"... Chvála mi nevadí, ale čeho je moc, toho je moc..
...
- MOJE! - Keď je zle... <33 Pomůže <33*Roztahování ušního laloku / stretching ear lobe

16. may 2010 at 18:48 | |Kristen Sixx|
-*LP - Breaking the Habit - Skvělá písnička, pusťte si ji ke čtení tohoto článku!

 < Na fotce jsem já s mím (pro někoho) "ohavným" uchem.
 - Už ani přesně nevím, kdy sem s tím začla. Prohlížela sem fotky na netu a najednou sem našla dívčinu s tunelem v uchu. Hned sem na googlu vyťukala "Roztahování ucha" a zjistila si všechny podrobnosti a hned sem si objednala svoje první roztahováčky... z FIMO hmoty.
Začala sem se 4mm, protože 1mm mi příjde zbytečně malej, 4mm jsou akorát, dá se to hned roztáhnout! Přečetla jsem si, že se na to musí jít opatrně a musíte být trpělivý. Tak sem se teda snažila být trpělivá, ale neviděla sem žádný komplikace, a tak už sem za tejden měla roztažený 4mm a bez problémů. Milimetry přibejvali a teď už mám 12mm. Na fotce je 12mm... Mě se to nezdá odporný. Miluju tyhle šílenosti... Stejně jako piercingy, dredy, tetování... <3 Prostě se mi to líbí jako třeba Vám krásný boty... nejsem úchyl na boty, ale na roztahováky :D

Jsem zvědavá na Váš názor, a tak se ptám:

Co říkáte na *Roztahování*?


~ Někdy tě nechápu, Kristino!

16. may 2010 at 18:16 | |Kristen Sixx| |  My Diary
...

 ~ Taky se nechápu, Tati, ale ne jen někdy... NIKDY se nechápu. Pořád si opakuju 2x měř, jednou řeš... Ale stejně vždycky udělám něco, čeho pak lituju a vyčítám si to do Aleluja. Víte, jak sem řikala o H.? ... Asi na to kašlu. Dobře... řekl mi, že se mu libim, byli sme venku... zdraví mě, ale já ... já chci víc! Snažim se... jenže, když on mi nedokáže ani napsat... :/ Narozdíl od Dacka, kterej píše hned, jak se přihlásim... Chápu, že má teď H. nějaký problémy ohledně školy, ale kdyby chtěl, tak mu nestojí v cestě ani škola!
 *Takže sem se rozhodla takto : Nebudu H. zdravit.. prostě jen, když pozdraví jako první, což obvykle dělá.. ale budu se mu snažit, co nejvíc vyhejbat. Víte... já se asi zamilovala! a je špatný, když to není oboustraný!...

 Po celá staletí se jsou miliony lidí na celém světě okouzleni láskou. Ale co je to vlastně láska? Někdo definuje lásku jako vzájemnou sympatii, citovou blízkost. Pro některé autory citátů je to spíše nepřenosná zkušenost, kterou si musí každý zažít sám. Láska je neuchopitelná, je bláznivá a pro každého znamená něco jiného, proto je tak krásná.