~20.5.10 - mě nezastaví ani zákaz !

20. may 2010 at 9:46 | |Kristen Sixx| |  My Diary
- Sum 41 - Fat lip ~ Super, bomba, bezva, Cool!

.........
- :-O Je to možný? Ta v levo sem já! :-O ... Léto 09, s Terez(sestřenkou)

Hello, Už se připravuju na ten týden Angličtiny. Pročítám slovíčka, opakuju všechno, co se AJ týče, abych tam pak nepohořela... I když... Stejně pohořim.
Včera sem se nějak dost nudila, takže sem otevřela složku se všema fotkama, co mám v NTB a narazila sem zase po dlouhý době na tuhle <(Ta nahoře)... Jako PÁÁÁNI! Já byla bloncka! Neuvěřitelný jak sem se změnila za tu krátkou dobu, ale sem ráda :)
Včera sem shlédla : Let's Dance 1, 2, Znavu 17, Marley a Já, Ralley smrti, Rychlí a Sběsilí a Titanic :D U Titanicu sem si opět pobrečela ...
~Je mi pořád hnusně a ke všemu mám od dnešního rána ten chraplavej kašel :/ Maj got.. Rýmu už takovou nemám, ae nechci to zakřiknout! Potim se jak Švadla(pí. uč. Švadlenková s asi 100 kilma nadváhy), když ji naserem :D Ale přeju si, abych už byla co nejdřív zdravá :) Protože příští sobotu! Příští sobotu už si to se ženou Ká pofrčíme na krásnou svatební cestu :)
Už nevim, co psát. Možná jen to, že sme včera s Dackem probírali Honzu... Já už asi nemám sílu se dál snažit. NEchám ho plavat. Myslela sem, že je to pan DOKONALEJ, ale není. Kdyby o mě měl zájem, tak mi píše aspoň ty z*u*v*n* SMS, ale ani to ne... :/ Takže už mi to je jedno.. Ať si připlazí sám. Já už se snažit nebudu. .... Narozdíl od Honzi mi Dacek píše vždycky, když se přihlásim na ICQ, můžu si s nim psát o čemkoliv... Prostě... Kamarád :)

~ Vzpoměla sem si na úterý :D Protože včera mi Anet psala, že se po mě ptal pan Ku. (Nabaluje mě už dost dlouho, ale já ho prostě nechci. Řekl mi, co ke mě cejtí, ale já k němu prostě necejtim NIC.) Když mi bylo v úterý blbě, tak jak sem běžela do tý šatny, abych se tam nějak dala do kupy, tak tam právě byl pan Ku. Seděla sem na lavičce a snažila se tvářit normálně, ale nešlo to! Když vám je na blití a chcete to ze sebe co nejdřív dostat, ale nemůžete, když u vás sedí kluk a snaží se vám nějak pomoct :D Co sem mu měla říct? "Vypal, potřebuju hodit šavli!" :D ... Dal mi balíček kapesníků, tak sem si je vzala a samozřejmě poděvala :P ... Pak sme měli 2 hodiny němčiny, tak sem vytáhla balíček od pana Ku. a jak tam sou "vylemovaný" ty tyčky, tak sem si je propiskou vyďupkovala, tudíš sem celý 2 hodiny nedávala pozor, protože vyďubkovat jeden kapesník dá pěkně zabrat :P
...

 < Když je nuda... :D ale musím přiznat, že ty 2 hoďky utekli mega moc rychle :) Takže budu ďupkovat kapesníky :P

Dneska a zejtra je tady u nás Bambiriáda. Letos je to na koupálku :D A je bazén zadara, ale můj obdiv patří tomu, kdo do tý vody vleze. V tomhle šíleným počasí... Chčije, fouká... Takže děkuju bohu,že sem nemocná, když je takle hnusně, protože by mě sralo, kdyby bylo krásně a já musela tvrdnout doma!

....No nic, tak du pustit zas nějakej filmek :P

> Tak čůs. <
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti tu? *_*

ano 57.3% (703)
ne 42.7% (523)

Comments

1 AvR!LQa - YoUr affíK AvR!LQa - YoUr affíK | Web | 20. may 2010 at 13:00 | React

Ahojky, ty si byla blond?!....)
Neni to na týhle fotce moc vidět, ale věř nebo nevěř - SLUŠELO TI TO!...xD
Tvoje přirozená barva je vlastně jaká?!...
Ti ted vyliju všechny svoje úmysly ohledně blogu...
Seš první...)))
Už asi půl roku nemám nervy na ten můj blog, pořád ty soutěže, affíci atd....(
Začíná to srát!.....
Ale úplně nehorázně!...xD
Tak přemýšlím o deníku, co myslíš?!...
Avril tam nejspíš nechám, ale ty soutěže a různý p.č.v.n. prostě smažu...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama