~25.5. - 26.5.10 - Elita v Los Sečos.

26. may 2010 at 20:18 | |Kristen Sixx| |  My Diary
- Skvělá - hodí se k těm super dnům s mou milovanou třídou :) - VY a JÁ <33 (ten zpívající je taky luxusní... ájé, Ká mě zakousne :D)
...
Seč - Hájenka - v čele s hlavou Anet! < tu sme chrápali.. :) jedli, čůrali, smrkali, dělali píčoviny :D
Zdravím se spáleným nosem!
Ty dva dny, co sem tu nebyla, sem si maximálně užila! :) "Super, bomba, bezva, Cool".
Maximálně sme si to užili, i přesto, že s náma jela Kratochvílová. Jevila se totiž jako uplně v pohodě "ženská". Dokonce nám řekla, že v pátek píšem z příroďáku, což se nestává moc často, skoro furt píšem nečekaně :-O.
Nechci tu psát všechny činnosti, co sme ty dva dny dělali, protože mi je jasný, že to stejně nikdo nečte :D Ale bylo to super!
Největší zážitek? - Loďka - Po úterní véče sme vyrazili na procházku po okolí. Učitelky už to tam znaj, takže nás zatáhli někam do lesa k přehradě - Seč. Na břehu byla řetězem přivázáná lodička. Kluci samozřejmě navrhli vození se v lodičkách, tak nakonec učitelky podlehli přemlouvání a všichni sme se v lodičce svezli. Jenže nakonec!!! Udělala ta mrcha učitelská takovej podraz!!! : "Kristý, vlezte si do tý lodičky, já vás vyfotim!" ... Tak sem si tam vlezla ještě s An, Romanem a Danem. Tak nějak sme to vavážili, aby se to nepřevrhlo, a aby sme se mohli tvářit na objektiv. No jenže! Oni nás odstrčili daleko od břehu a utekli, takže nás neměl kdo odtáhnout ke břehu!! :/ :D No takže Dan, jelikož sme neměli pádla, abysme se dostali zpátky a my s Anetkou sme nehodlali skočit do tý špinavý, studený a hnusný vody, svlíkl všechno oblečení a už byl odhodlanej skočit! :D Jenže v tom se přiřítila Kačéz s Davidem a začali nás přitahovat. A jak Dan stál na kraji tý loďky a David s Ká zatáhli, loďka se rychle pohnula a Dan hodil nehoráznýho placáka pozadu :D:D:D:D To ste neviděli! Já se v tý loďce málem počůrala! :D Pak sme se s nikym, nebavili, že nás tam nechali :D ale stejně sme nevydrželi nějak moc dlouho :D:D:D Šli sme jako "ZADNÍ ELITA" a tlemili sme se nehorázně moc! :D:D:D prostě zážitek no :D
Hlášky? - "Kristýno, poďte dopředu!"..."Ne-e, my nemůžem!"..."Proč nee?"..."My sme zadní jelita!" :D:D:D
-v podjezdu: "Týýýjoo, ůůůů, tady to je jak v miší díře! všechno se tu ozejvá-á!"..."V Míši díře? No Jirko!!!" :D:D:D
Nejhezčí místo ? - Na učitelky chatě. Skvělý to tam bylo! :)
>>>> FOTKY - v dalším článku :)

 

1 person judged this article.

Poll

Líbí se ti tu? *_*

ano 57.3% (702)
ne 42.7% (523)

Comments

1 Debi.l.ka & idi♥tka* Debi.l.ka & idi♥tka* | Web | 26. may 2010 at 20:55 | React

2.-4. června jedu taky na Seč
...doufám že si to užiju aspoň trochu jako ty :) já ty lidi nemám ráda tak to bude těžký..

2 Nany Nany | Web | 26. may 2010 at 23:06 | React

Tak to je fajn že sis to užila :)...A ty učitelky to jsou nějaký zlý ne :D, chudák ten Dan...to muselo bejt mrtě zmrzlý :D :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama