*Znáte ten pocit, když . . .

29. june 2010 at 13:31 | |Kristen Sixx| |  My Diary
...Projíždím fotky z té mé nejmilovanější Anglie. Ani nevíte, jak ráda bych se tam vrátila. Fotila si ty veselý lidi, smála se s Ká. všem kravinám, kupovala všechny pičoviny s nápisem "I LOVE LONDON", slyšela ten Elizabetin smích i hlas, pálila si to tim "malým" autíčkem do tý prudký zatáčky, lízala tu super velkou anglickou zmrzlinu, cítila ten anglickej vítr ve vlasech, smála se každou cestu autobusem ... ach.
Proč to bylo tak krátké? Proč to netrvalo dýl? Ale i přesto, jak to bylo kraťounký, sem toho hrozně moc poznala a zažila, poznala nové přátele a skamarádila se i s těma staršíma (:

Dneska je venku zase horko k po***. Ráno sem umyla okna (samozřejmě jen u sebe v pokoji...). Asi si du udělat nějaký Frapé na ochlazení (: a pustím si nějakej filmík. Kdybych neměla ty "...", tak bych klidně šla na plovku, i když mě to tam už nějak nebaví, ale krev je krev... Stejně nemám prachy...

Ví* už je zas nemocná :( ale stejně jí musim hlídat JÁ! :( Zejtra sme měli jít s Ká* ven, ale padlo to, tak snad jindy (:

...Přidám teď nějaký svoje fotky, jen tak pro zajímavost (:
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti tu? *_*

ano 57.3% (703)
ne 42.7% (523)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama