July 2010

photos update 0.9 - Holiday 10

24. july 2010 at 15:44 | Kristen Sixx |  My Photos
Jelikož je venku abnormálně hnusně a navíc nemám nic na práci, sedám k NB a přidám Vám sem nějaký fotky z letošních prázdnin, zatim jen těch nejhezčích, protože prázdniny nejsou ani v půlce :
- tu se krásně spalo :) S nádherným výhledem na úplněk - u sestřenky na "Mrdkáčích" :D

I'm in love, but he's ...probably not ):

23. july 2010 at 22:02 | Kristen Sixx |  My Diary
*Ahoj
Chtěla bych dnes napsat nějakej inteligentnější článek, protože už je to hodně dlouho, co jsem nějakej takovej napsala. Je to těžké, protože má lennost nemá obdoby, a tak tu článků moc nepřibívá. Možná je to ale lepší, jednou za čas si přečtete jeden dlouhej článek a budete se těšit na další :D
Prozačátek musím říct, že tyhle prázdniny jsou asi 1000x lepší než ty minulé, které byly plné trápení a pláče! Ale tyhle si užívám na 110% :)
Každý den se něco děje a to já miluju !
Chodím na koupálko, s kamarádkymi i kamarády na výlety, fotím, když je příležitost, navštěvuju příbuzné, chodím ven s kamarády... ale jediné, co mě tak trápí... je ON! - není schopnej se rozhoupat... :( Říct mi to! a to mě tak trápí.. Ale to je fuk, Vás to určo nezajímá.

Jé, vlastně už ani nevím, co bych Vám řekla :) Jen, že mi Kájuš odjela na chalupu a bude tam 3 tejdny :( takže nemám s kym jít na pouť, ale on se někdo najde :)

Teď koukám do kalendáře a vidím jméno Kristýna. Hézké, ale já to moc neslavím. Ale je zajimavý, že mám narozky a za tejden svátek :D Dobrý, cO? :P

Škoda, tohle jako inteligentní článek nevypadá, ale i snaha se cení, ne? :P
tak zas někdy, ahoj :)
UŽÍVEJTE PRÁZDNIN, ZACHVÍLI TO SKONČÍ!

...Teď už jako čtrnáctiletá! - "velká" holka

18. july 2010 at 1:06 | Kristen Sixx |  My Diary
*čao
Opravdu po dlouhý době sem se odhodlala napsat článek. Moje lenost mě v poslední době nějak přebíjí, takže se mi sem nechce psát nic zdlouhavýho. Prostě strušně a jednoduše si užívám. Každej den se něco děje a za to jsem neuvěřitelně šťastná!

Mimochodem sem vlastně teď už včera měla narozeniny, čtrnácté... Popřálo mi tolik lidí, že si to nedovedete ani představit. Ani já sama sem tolik lidí nečekala. Při čtení první SMSky od něj mi málem ukápla slzka, pak druhá SMS od mé drahé Ká* (: To byly 2 nejkrásnější přání. Pak se mezi nejkrásnějšími přáními umístila velice originální gratulace od mé malá čtyřleté blbky : "Číno, hodně a hodně lentilek a všechno nejhorší k narozeninám!" :D Samozřejmě jí to nakecal brácha, ale ty lentilky bych klidně brala... :) No, a pak sem zavítala na fejs a čekalo mě tam asi 40 nových upozornění a to bylo jen asi 9 hodin ráno :D Na ajsku se na mě taky nezapomělo. Jen sem se přihlásila už sem slyšela ten odpornej zvuk : Aou, aou, aou, aou, aou... :D
No, a samozřejmě nechyběly ani osobní gratulace. Maminka mi dala pusku do vlásků, prachy na nový plavky, tílko a ještě mi dá peníze na botky. Tatínek mě voslintal hubu a dal mi 3 kila, což velice pěkné, protože sem k tomu přičetla ještě 3kila od brášky a už sem měla 6kil! :D Od sestřičky sem dostala tríčo a od jejího muža (mého švagra) sem dostala 3 velký plakáty Boba Marleyho! Dopoledne sme si se Sister vyjeli do Pardubic, kde sem si koupila RETRO šatky, s kterýma sem velice spokojená (:
No a nejkrásnější dárky sem dostala od mých dvou slečen. Od Anet náramek a od Ká naušničky s Bobem <333 Takže sem jim za to moooc a moc vděčná (:

No, už nevím, co říct, možná jen, že jsem neskutečně šťastná hlavně za to dnešní počasí, bouřky a déšť prostě miluju a je to velice příjemné osvěžení po tak hnusnejch tropech :)
Dále mě překvapily gratulace od těch, od kterých by snad ani nečekala. . . <3 Mimochodem, napočítala sem dohromady 103 gratulantů :D (fejsbůk, ajsko, SMS, telefonáty, jen tak na ulici, osobní gratulace, chat...)

Tak já jdu přiložit nějaké fotky, aby bylo čím se kochat :)

*Prázdniny v plném proudu (:

10. july 2010 at 22:07 | |Kristie* |  My Diary
{PRÁZDNINY JSOU V PLNÉM PROUDU!}
Nejprv trochu omluv, zaprvý za to, že sem se už dlouho neozvala - není čas, pořád někde lítám a když se dostanu domů, tak je to někdy večer a mě už se nechce psát nějakej zdlohavej článek.
Zadruhý už vlastně není, takže tak...

*Včerejšek : Byla sem na nákupech s Anetkou mou nejmilovanější. Jelikož se blížej moje narozky(mimochodem, za tejden ode dneška), tak chtěla, abych jí pomohla s dárkem pro mě, takže sem si vlastně vybrala dárek k narozkám. Vybrala sem si náramek v 'orientu', fialovej s oválnym korálkem, na kterým jen PEACE znak (: Takže sem byla spokojená, stál jen 30káček, takže za mě aspoň moc neutratila. Za svoje peníze sem si koupila 'náhrdelník' s marihuanou :D A po těch únavnejch nákupech sme se šli smočit do potůčku (: Takže parádní den... S Anetkou sou všechny dny parádní :)

*DNEŠEK : Dnešek sem strávila s Karolínkou. Jeli sme na inlinech do Slatiňan na koníčky a zmrzku <333 Zezačátku nám to moc nešlo(na těch inlinech :D), ale pak sme to(teda aspoň já) rozbalili a jelo to parádně (: Udělala sem i nějaký fotky, takže sem z dnešku moc spokojená, protože se mi do hlavy uložilo spoustu dalších zážitků. Nejlepší zážitek byl asi náš dredař, kterýho sem přilákala k vodě :D No có, si slíknu kraťasy a už se tam všichni hrnou... :D:D:D Prostě 'crazy!'

Už se mi nechce psát, spíš se mi chce spát :D Takže asi končím, takže Dobrou *

*My dream is the fly...

7. july 2010 at 0:07 | |Kristie* |  My Diary
Dnes jen něco krátkého (:

*Zdravím,
Dnes sem opět neseděla doma na prdeli, i přesto "hnusný" počasí, který miluju <33 Déšť a bouřky jsou moje slabost <33 ...
Z peřin sem se dostala zase na oběd, takže sem opět část dne prochrápala, ale mě to vůbec nevadí. Na oběd přišla i ségra s malou, takže sme se všichni jako dokonalá rodinka nažrali u stolu a já pak šla vyprovodit ségru domů. Jenže z toho vyprovození nakonec vznikla návštěva u sestřičky doma. Má to tam nové, hezké... útulné :D Takže u ségry sem strávila celé odpoledne (: Bydlí až v poslednim patře paneláku, z kterýho vidíte na céličkou Chrudim. Z balkónu sme koukali na bouřku, blesky, hromy, kapky deště, stékající po okně balkónu... Nádhera <33 Prostě miluju tohle počasí. Když to jakš takš přestalo, tak sem vyrazila opět přes celou Chrudim domů. Dobelhala sem se až někdy v 7? jo.. :D Takže sem se opět najedla... a od tý doby sedim u počíteče, poslouchám písničky, cvičim, píšu si s lidma a čtu horký drby na fejsu.

ZEJTŘEK : *Venek se Zdendou, v městským parčíku, kde je vážně moc krásný, ale Zdendu ani pořádně nemám a .... :D prostě : NENÍ TO RANDE! :D

- Zrovna, když už můžu někam k vodě nebo na koupálko, tak musí pršet! To mi dělá ten nahoře naschvál, ne?! :D

*hááá, už je po půlnoci, takže tu máme... Je středa 7. července roku 2010, svátek slaví Bohuslava(:D) a Kristýnka má za 10 dní narozeniny!
Tak já jdu chrápat,
Dobrou obludy!

*All Summer Long... <33

5. july 2010 at 23:20 | |Kristie* |  My Diary

Zdravím všechny blogové závisláky!
Dnešek sem si prostě líp neohla užít. Byl to vážně povedený den zakončený malinkou sprškou osvěžujících kapek deště. Ten večerní déšť mi bodl (: Hezky sem se osvěžila a aspoň se pročistil vzduch. Miluju tu vůni deště.
Probudila jsem se až k obědu, takže sem dnes vynechala snídani. A hned po vyníkajícím obídku sem běžela ven za klukama na zdejší hřiště, kde sem strávila celé odpoledne a vůbec, ale vůbec sem se nenudila. Není nad to zahrát si fotbálek s bandou dospívajících kluků. O pauzách sem se "opalovala", nebo spíš spalovala?! :D Tolik sem se ještě nikdy nenasmála :D
Domů sem se dostala... ani nevím, kdy, ale bylo to k večeři, takže sem se hned navečeřela. A opět sem vzala roha a pádila ven s Káč*. Drbali sme zas celou Chrudim. Nejlepší byla hláška Káč* : "...v tom bazénku sem si připadala jak velryba v krabici." a já dodala: "...nebo jako kapr v sáčku. :D" Takže dokonalé zakončení dokonalého dne (:
No, a nakonec ten krásný déšť. Prostě lepší den sem si nemohla představit. A to sem ještě včera nevěděla, co budu celej den dělat.

*aktuálně: ·Kristýnka má za 12(skoro za 11) dní narozeniny (:
·Kristýnka slaví hned týden po svých narozeninách svátek (:
·První víkend v srpnu přijede do Chrudimi pouť = Kristýnka se těší (:
Aktuálně je Kristýnka šťastná, tak jí to nekažte... <33

Pac a pusu, Vaše Ká*

*Vrátil se, sláva <333

4. july 2010 at 21:56 | |Kristen Sixx| |  My Diary
Čauves,
Titulek mluví za vše. Mám ho zpět, H* se vrátil a to znamená, že Kristýnka je teď moc šťastná a nenechá si ničim zkazit náladu <333 Hned, jak sem viděla, že je na fejsu, se mi zase rozbušilo srdce štěstím. Skoro jako, když mi napsal, že se mu líbím. Někdy se obávám, že sem se zamilovala. . . Přihlásila sem se na ICQ a po chvilce mi napsal (:
Mimo tuto krásnou zprávičku sem dnes byla venku s tou mou nejdražší Anetkou <333  Kécali sme dlóuho, móc dlouho. Předala sem jí dárek k narozeninkám, které slavila v den vysvědčení. Nakreslila sem jí plakátek z důvodu nedostatku peněz :D
Byla sem též na fesťáku Yanderov s kamarádkama. Amaterský skupiny, ale parádní zábavička, pivíčko a pohodička (: I přesto, že sem měla jen krátký tílko a kraťásky pod zadek mi bylo neuvěřitelný vedro... Už aby se zase ochladilo :D
A co vy? Jak užíváte? Já musím přiznat, že začátek prázdnin se mi moc líbí (: Přesně za 13 dní(od zejtřka za 12) mám narozeniny (: Bude mi *už* 14 :P :D Docela se těšim, protože od čtrnáctky už je jen krok k patnáctce a tudíš i občance.

Mimochodem, jak sem psala, že půjdu v pátek ven s Marečkem, tak se to moc povedlo (: Vyzvedl mě u nás doma a vyrazili sme do toho našeho parčíku. Sedli sme na nově natřenou lavičku, ale už byla suchá, tudíš sme se nepřilepili. Vzala sem čtvrtku a tužku, tak jak si přál a pokusila sem se ho nakreslit (: Pořád mě rozptyloval, takže z toho nakonec vznikla patlanina. Zhodnotila bych své dílo jako postavičku z pokemona :D Při cestě domů sme řešili styly. Po dlouhém diskutování sme se dohodli, že já sem GEL a on je PASTA, když po světě choděj ŠAMPÓNI :D Celkově to byl báječnej večer :D Domů sme se dobelhali až ve 22:00, prostě paráda (:

A včerejšek sem strávila s Lů* v AFI. Nejdřív sme se porozhlídli po obchodech, pak sme si koupili lístky do kina, ale jelikož sme měli ještě chvíli čas, tak sme zašli do pár obchodů a Lů* si koupila nějaký tríča a náramky (: Já si koupila až po kině. V kenvelu sem pořídila džínový kraťásky pod zadek za 399káčé, což de, ne? a černý tílko za 99káčé, což taky de! :D V NewYorkero sem pak ten letní top doplnila "rock" páskem, jak sme ho s Lů* nazvali. Zatmění bylo báječné, i přesto, že sem věděla, jak to skončí, sem se nakonci rozbulela jak malá. Ale po vypití VELKÝ light coly sem děsně potřebovala na WC, takže sem posledních 10min filmu zadržovala moč :D Takže neděli bych dala 1*.

Prostě parádní víkend. Ani nevim, co budu dělat zejtra, ale na koupálko ještě nemůžu... Asi až v úterý. Ve středu du ven se Zdendou, kterýho sem výdala před dvěma lety ve škole, ale už jde do druháku, takže sme se dohodli na takovém "slučku", jak to nazval (:
A prázdniny pokračujou, takže já jdu něco podniknout!

Vaše Ká*

*Nechci si vybírat... Chci všechno!

1. july 2010 at 21:06 | |Kristen Sixx| |  My Diary
HI*
Dnešek se moc vydařil. Ráno si řeknu : "Neska nebudu sedět doma!", vstanu, zkulturnim se, uklidim... a vyrážim! Cestou píšu několika lidem. Pár mi jich odepsalo, takže sem postupně chodila s lidma ven. S jedním klukem sme došli až do Slatiňan. Procházeli sme pře YANDEROV (Festival, tady u nás. Je od dneška až do pondělí, myslím). Takže se to celkem vydařilo. Zítra uvidím asi po sto letech Marka, kterýho sem naposled viděla, týjo, ani nevim, ale byl sníh a led a já se smekla a on mě chytl, takže byla asi ZIMA! :P Mám vzít tužku a papír a pokusím se ho nakreslit (POKUSIM!) :D
No, dostala sem se domů někdy kolem 17.oo? A pak sem šla vyprovodit ségru s Ví* a na zpáteční cestě sem si to běžela domů :D Musim se pochválit, vyběhla sem 2 kopce, heč! :D

Poslední dobou je to bída, nevím, co sem psát. Sou prázdniny, takže je jasný, že si každej den užívám naplno! :P
Zítra teda procházka s NÍM. V sobotu do Pardubic s Lů* do AFI na nákupy a na Zatmění (: A v neděli se půjdem mrknout s tou naší partičkou na ten fesťáček YANDEROV (:

Mimochodem, objevila sem skvělej film : Vyfič! - Vidím se v tý holce, mrkněte na to (: DOPORUČUJU!  - du se na něj zase mrknout, je skvělej! :D

*Tak já mizím, Ahoj

Photos update - GREEN DAY in PRAGUE

1. july 2010 at 20:49 | |Kristen Sixx| |  My Photos
Tak sem přidávám fotky na přání (:
Určitě ste slyšeli o pražském koncertu Green Day, který se konal v úterý a já měla možnost se ho zúčastnit (: Neuvěřitelný zástupy lidí, teplo, křik, zábava, radost a hlavně ONI!