August 2010

ČeskoSlovensko má talent - nh6 - Pochybovali o nás

31. august 2010 at 16:09 | Kristen*

*ZDE JE VIDEO*

*Jsou to užasní kluci. Obdivuju je za to, že mají sílu jít a ukázat se celému česku a slovensku. Je dobře, že svůj hendikep berou úplně normálně. Ikdyž rap nemusím, tahle písnička se mi moc líbí a myslím, že se ti kluci jen tak neztratí :))
Každopádně jim moc fandím!
Klobouk dolů, RESPEKT!

Pište své názory :)

*Photo of Holiday

31. august 2010 at 15:39 | Kristen* |  My Photos
*Jen ty nejhezčí fotky z prázdnin.

- Tlapka Albertova.
- Naša chatička :)
- Holky na procházce ruku v ruce.

*Kafčo, kobliha, písničky... poslední prázdninový dny :(

30. august 2010 at 16:50 | Kristen* |  My Diary
*Hi
Předem, než začnu kecat o posledních prázdninových dnech, bych chtěla poděkovat všem, co mi pochválili kresbičky, moc si to ho vážím :)
*Jak ste si možná u kreseb přečetli, jsem byla tenhle víkend na velké rodinné oslavě. Shrnula bych to asi do pár slov : spoustu jídla, spoustu alkoholu, zábava, písničky, hluk, smích, řev, grilování, strejda tančící na stole :DDD, 10 minut hlavou dolů s mýma nejlepšíma sestřenkama :DDD, bratránci čepující pívo, wííčko, spoustu fotek, žádná nuda, lampióny, noční/ranní procházka po tmě a kristýnce to bylo úplně jedno, protože byla óó-škyt-žralá :DDD a poté 2denní kocovina :DDD
*Prostě nejlepší, jak strejda "tančil" na tom obrovským stole :DDD Spostu rozbitejch talířů, ale to bylo všem jedno, protože každej (kromě dětí, který si hrály nahoře) měl vypito :DDD Od teď miluju velký rodinný oslavy :DDD Teta se se mnou hádala o panáky, taky super :DDD Vyhrála sem :P :D prej : " To je můj panák!" "nené, to mi teď nalil strejda!" :DDDD
*40 lidí na chatě :DD Poznala sem novou tetičku z Moravy, fakt ženská jak má bejt :DDD Tolik sprostejch slov neumím ani já...a to sem snad nejsprostější člověk na planetě... ale očividně ne. :DD
Týjo, žrala sem všechno, co mi přišlo pod ruku. Pila sem všechno, co mi kdo nalil :DDD Zpívala sem všechno, co sem šlyšela :DDD Tancovala sem na všechno, co zrovna hrálo... no prostě sekec mazec!!!
Spát sem šla v neděli v 6 ráno :DDD Husté,né? :D
Mám spoustu fotek, ale dám sem jen ty, na kterých sem se setřenkama, nebo sama :)
Táákže :


- co k tomu říct :DDD Bylo pití, byla sranda... :DDDD

*Mé prázdninové kresby.

27. august 2010 at 20:03 | Kristen* |  My drawings
*Dávám sem kresby, které jsem nakreslila přes letošní prázdniny. Neříkám, že jsou dokonalé, nejsou, ale něco na nich bude... líbí se mi :)


*Miminka se mi kreslí nejlíp :) Ty jejich krásný oči <333

*áá, má láska. On... uklidňuje mě, je božský... <333 Bob Marley
*Teta, sestřenka, sestřenka, strejda, sestřenká a dole bratránek :) Dar na zítřejší velkou rodinnou oslavu :)) - ještě bez pozadí
* Už s pozadím :)
*Blink182 pořád nedodělaní :DDD Pro Liborka :))
*Menší sbírka mých kreseb, nejsou všechny :DDD

*No, snad se Vám má prázdninové galerie líbila :)
Piště komentáře, budu ráda :)

*mmm, výborná snídaně (:

25. august 2010 at 8:39 | Kristen* |  My Diary
*Good Morning
Ách, dneska sem se parádně nasnídala. Už mě nebavili ty každodenní rohlíky se sýrem nebo šunkou! :DDD Včera sme si mamkou pekli perník s čokoládou. mmm, vynikající snídaně! S kafíčkem... a ještě k tomu trapní a bezvadní Will & Grace a je mi fajn :))

No, včera sem slibovala fotky a kresby a něco o tom novém objevu... Ale dneska to asi nenapíšu všechno. Dneska totiž hlídám toho malýho smrada! :DDDD Od dneška až do pátku, takže asi nebudu mít možnost se sem dostat. Domů se dostanu až v pátek večer. Hned potom v sobotu odjíždíme na velkou rodinnou oslavu! Gr, uplně miluju tadyty oslavy, kde vás každej vidí po nějaký delší době a hned "ty si vyrostla, tobe to tak sluší... ale vlasy by sis nemusela barvit... a co to máš v tom uchu? Nebolí to? to ti to matka dovolila? :-O a malovat by ses taky nemusela, sluší ti to i tak..." Tohle prostě nesnášim!Dneska dle možností sem dám dar, který sem pro tetu a strejdu k jejim sobotním padesátinám nakreslila :)) Mě se to moc nelibilo, ale na fejsu to lidi hodnotila dost kladně, takže paráda :))

Tak dopíjím kafčo, takže už pomalu půjdu. Ještě se jdu umejt, i vlasy umejt, vyfoukat... namalovat a pomalu pujdu :)

Užívejte si poslední dny prázdnin... ale ne jako já :DDD

*Kristýnka pláče, Kristýnka vzpomíná...

24. august 2010 at 22:43 | Kristen* |  My Diary
*Hi
Poslouchám tuhle písničku a vrací se mi neuvěřitelně moc vzpomínek... vzpomínek na minulé léto. ...kdy sem byla zamilovaná... naivní... blbá... ale našla sem skvělýho přítele, který mi teď pomáhá v těch nejtěžších chvílích, a za to jsem mu moc vděčná! :)
Když slyším tu písničku, hlavně ten refrén, cítím... jakoby to bylo o nás dvou... vrknou mi slzy do očí, když si vzpomenu na to, jak sem se kuli němu trápila... Každej večer, každá ráno... každou minutu jsem myslela jen na něj... Co teď asi dělá, jak se má? ... Bylo to hrozné, ale je to za mnou. Neuvěřitelně rychle to uteklo. ... A já se změnila! Sem silnější, chytřejší... starší.

Blogy, které stojí za uveřejnění *

24. august 2010 at 10:13 | Kristen*
* Nepřidávám si sem jen tak někoho... není to spřátlování. Budu si sem přidávat blogy, které se mi líbí a ty budu každý den, nebo aspoň podle možnosti, navštěvovat. :))

~Mé druhé polovičky :

 || - hugie ^^
|| -  :.Tear.:
|♥| - Š.
|♥| - DayDreamer


Kam dál? (:

24. august 2010 at 10:03 | Kristen*
~ Zabloudil/a jsi na blog jedné poblázněné pubertální blbky. Rozhodni se.. pokračovat dál / Jít jinám... Jesi ses odvážil/a a pokračuješ, zde je pár možností, co můžeš omrknout (: Sem ráda za tvou návštěvu (: Díky

~♥~ - My Art : Kreslení se věnuju dost často a baví mě to! "AŽ budu velká holka, chci být něčim jako třeba malířkou :)". Sem ráda za každou chválu, protože ta mi dává energii, abych v kreslení pokračovala! :) Ale všeho moc škodí...

~♥~ - My Photos : Focení je hned po kreslení na druhém místě mého seznamu oblíbených činností :) Když se mi dostane jakejkoliv aparát do rukou, neudržím se a prostě musím cvakat a cvakat ... a cvakat... Ráda fotím svět kolem sebe :)

~♥~ - My Diary : Deníček ... Moje radosti, štěstí, zklamaní, smutek... Budu si zde vylétat hlavu, psát to, co mi leží na srdci.


Doufám, že se ti alespoň jedna část mého blogu líbila, a že se opět vrátíš :)

~ Pusu, tvá Ká ~


*Vracím se zpět. Radujte se!!!

24. august 2010 at 9:16 | Kristen*
Ahojky, pomalu a jistě se blíží konec prázdnin, skvělých, nezzapomentutelných prázdnin 2010, a nadruhou stranu se blíží začátek posledního školního roku na základce :) Těším se, protože si to chci tenhle rok s těma mejma pořádně užít! :)

 *Vracím se zpět, ale čeká mě tu hodně práce. Chci překopat úplně celej blog :) Pustím se do toho dneska, protože venku to nevypadá na hezký počasí :))
*Promažu taky Affs a nechám si jen ty, který mi přirostly k srdíčku <333 :)


***Těšit se můžete na fotky z prázdnin, moje prázdninové kresby, článek o Prázdninách 2010 a o mém novém objevu! Je na co se těšit :)) !
*Takže zatím, páá

Holiday pause ~ pozastavení!

3. august 2010 at 23:07 | Kristen*

POZASTAVUJI :)