September 2010

*Bloudění mezi spoustou stylových lidí.

27. september 2010 at 23:14 | Kristen* |  My Diary
Hi*
Tak jsme dnes s Lů* byli na Step Up 3 - Neuvěřitelný zážitek :)
Úplně mi bušelo srdce. Miluju tanec. Úplně mě to nutilo se zvednout z toho sedadla a začít tančit. Bylo to tak krásné, všechny ty písničky, atmosféra - popcorn a cola, zaplněný sál... no prostě bájo :)
Určitě doporučuju tomu, kdo to ještě neviděl!
Jinak, v AFI, konkrétně v Sixu sem si koupila dvoje náušnice. Prolezli sme všecky obchody, krom některejch vyjímek :DDD (pánský saka, oblečení pro abnormálně tlustý, a tak podobně...). Bylo tam neuvěřitelně moc lidí. Zdravila sem skoro každýho druhýho... strašně moc známejch. No jo, hold máme všichni to ředitelský, tak se není čemu divit :) Navíc, tý jo, neuvěřitelně moc hezkejch kluků... asi tam budu jezdit častějc, hej! :D

*No, zejtra už poslední den... děsně to uteklo! Štve mě to! Ale nic s tim neudělám. Zejtřek věnuju učení... mám toho fakt hodně a teďkon sem na to pěkně srala... Takže..

No nic, tak já jdu nejspíš zalíst do pelechu a myslet na toho neuvěřitelně krásnýho Moose, do kterýho sem se pro dnešek zamilovala... ale né, miluju ho už od step up 2 :D Ty jeho krásný kudrlinky, kloboučky... *slint*
Radši DOBROU! :D
Užijte si poslední den volna :)

photos update 1.0

26. september 2010 at 14:52 | Kristen* |  My Photos
Fotky z pátka :)
* :


Hehé, poslední je nejlepší ! :DDD

Můj ksichtík :) ... já?!

26. september 2010 at 14:19 | Kristen* |  My Photos

- hehehé, andílek :D

*Konec hnusnýho týdne, začátek krásnýho prodlouženýho weekendu :)

24. september 2010 at 19:18 | Kristen* |  My Diary
Ahojky,
Ach, dnes byl tak krásný den. Možná proto, že sem nešla do školy :D Ale né, já pomáhala mamce s uklízením... Včera v noci se nám vrátili domů, tak sem si neska dala od školy pause a zůstala sem doma, abych ji pomohla se všim... Stejně se z ničeho nepsalo, akorát sme dostali známky z dějáku... Án* mi oznámila skvělou smskou, že mám za 3. No, průměr, sem i ráda, čekala sem to horší :D Já to věděla hned, jak sem odnášela ten papír na stůl a viděla u ostatních jejich odpovědi, hlavně u K*, která má na vysvědčení vždy max. 2 dvojky... to by byl sknadál, kdyby to měla špatně :DDD No, tátovi sem to zatim neoznámila, a ani se nechystám :D Nechci si kazit víkend.
Dopoledne sme teda s mamkou gruntili ten náš bejvák. Byla to celkem fuška, ale zase sme si parádně pokecali a mrkli na fotky z Řecka :)
Odpoledne přišla Lů*, jakože půjdem do Takka. Tam sem si koupila dvoje naušnice, 2 placky na tašku, co mi rodiče dovalili z dovolený a v dm sem si koupila řasenku, kterou už nutně potřebuju.
*cč.

*JÓ, chlast je čaroděj :DDD

19. september 2010 at 18:52 | Kristen* |  My Diary
*Zdravím,
Tenhle článek píšu už po druhý, protože se mi předtim podařilo něco zmáčknou a všechno se mi to vymazalo ... ://:D
Taky se vám tak nechce zejtra vstávat?! sere mě to pěkně! :D a to mám navíc opět od sedmi... informatiku. Minule sme dělali v *malování* půdorys svýho pokoje :DDD Sranda no, prej sem to měla tak, jak si to učitelka představovala, takže aspoň ňáký plus :)
Škola mě pěkně vysírá... každej den tam du s nechutí, ale musím... Musím to ještě vydržet!
 Jako jo, ty učitelé nejsou tak tragický, jak sem čekala... No, ikdyž ta bloncka na výtvarku je solidní blbka :DDD prej "nejsem snad uplně blbá, nééé?!" Já nemohla :DDD Nebo fyzikář s plachtama místo uší :DDD Učitel na děják taky cápek :DDD Nebo učitelka RAKOVÁ(pro všechny Krabová :DD) na konverzaci z ájiny, co píše hůř jak já v první třídě :DDD No... prostě husté, toto :D
Mohu se chlubit s nádhernýma známkama... 4(čj), 1(vv), 2+(nj) a 2(m) :DDD Borka, né? :D
Zatim se to dá... Se opraví.. ! Snad... :D

Zejtra beru do školy foťáčka :) Abych si zaznamenala náš poslední rok na základce s těma smradama. Doufám, že je nebudu muset nutit k úsměvu, aby aspoň na těch fotkách vypadali "dobře" :DDDD joke ;)
Už sem se seznámila s docela dost lidma, co k nám přišli z tý, jak říkáme my, růžový školy... :D Některý sou celkem v pohodě, ale ta hvězdná šestka(+ Adéla) nafoukanejch krav z Áčka - to se nedá.. Vždycky, když dou na hajzla a já proti nim, si připadám jak v těch americkejch filmech, né?! :D např: Protivný sprostý holky. Jak tam procházej a všichni se jim vyhejbaj... tak, tak nějak to u nás vypadá no.. :D

Jo, jinak, od čtvrtka sme s bráchou sami doma. Rodiče s tetkou a strejdou si odfrčeli do Řecka, takže máme volnej bejvák a dost solidně si to užíváme :DDD Naučila sem se snídat ve 12, obědvat v 5 a večeřet vo půl desátý :DDD Paráda...:D Večer 2 a půl chlapa a brambůrky, který nežeru :DDD a ktomu pivko, kterýho se zas můžu přepít :DD Budu mít nejspíš ten pivní pupek :D
Včera se mě brácha, už trochu na mol, ptal asi 10x, jesi mám kluka... když sem mu řekla, že ne, tak se mě zas 10x ptal, proč né, že sem prej kost, a že všichni jeho kámoši po mě jedou :DDD Takže mlel celkem srčky no :DDD ale byla sranda :D

No, nic, budu končit, jdu si dát vanu, pak se pudu učit a pak na ČS má talent!
Uvidím, jak se mi bude chtít se vám ozvat přes tejden, ale při nejhoršim napíšu zase o víkendu no :D
Čůs, užijte si školu :DDDD:-*

Dyštak tady fejsbůk, si mě přidejte :

Kristen Marley


Kresba 1.0 - černoušek :)

19. september 2010 at 13:49 | Kristen* |  My drawings

*jen taková večerní rychlovka :))

Jak se líbí?

*Víkend je fuč a Ká zase zuří!

12. september 2010 at 19:25 | Kristen* |  My Diary
*Hi
Rozhodla jsem se, že na blog budu psát jen jednou za čas :) To znamená tak jednou maximálně dvakrát za týden. Myslím, že to uplně stačí. Stejně ani nevím, co psát, stejně to ani moc lidí nečte :) A bude mi to víc vyhovovat, kvůli škole :)
Teď musim makat... Dát do toho všechno... Dokázat rodičům, že na to mám! Já se tam dostanu! Dostanu se na tu uměleckou! A když ne... No, nechci na to myslet.
Škola mě teď zabírá většinu dne a dost mě to štve, ale aspoň do února se musim šprtat a pak už na to kašlu.Pak jen zlehka proplout až k prázdninám :) *těší se!*

*Zejtra zase do školy už od 7 hodin... Na informatiku. Fakt se mi děsně chce!!! :/// (ironie, kdyby někdo nepochopil..) Takže od sedmi do půl druhý. Ale pak jediný hezký z celýho dne - nákupy! Tenhle víkend sem si vydělala litr, tak si jdu koupit nějaké hadříky na sebe a nějakou kosmetiku :)

*:D* Vzpoměla jsem si na pátek.
Vyučování zkončilo - půlka třídy běžela na oběd a půlka rovnou do šatny (v tý půlce sem i já, protože obědy z jídelny sou k zblití... nic proti kuchařkám :D). Jenže jelikož oba naši "klíčníci" nebyli ve škole, tak sme neměli jak se dostat do šatny. Nikomu se nechtělo do posledního patra školy, kde uklízela jediná uklízečka na škole, která u sebe měla náhradní klíče... Tak sme tam čekali asi tak čtvrt hoďky... Naivně sme si mysleli, že a uklízečka příde za náma... :DDD Pak tam přišel učitel, kterej tam měl zrovna dozor - vcelku v pohodě týpek :) Tak sme mu jakože vysvětlili, že nemáme klíče, protože "klíčníci" nejsou ve škole.. Tak on ať si střihnem :D Tak sme si střihli asi 10 lidí :D
No, nakonec sem tam šla samozřejmě já, že... :DDD Ale byla sranda :DDD

Už se těším na ČS má talent. Vždycky se u toho s mamkou nasmějem, zkrituzujem ty, co to totálně poserou a ták :D Takže parádní zakončení víkendů :)

*Jdu si ještě udělat kafe, abych vydržela, protože sem dead. Byla sem celej den na brigádě a už nemám sil. Jedno horký voňavý kafčo mě dodá energii.

*Tak ahojtě
Ať nám ten týden ryhle uteče! :)

Ta dívka, co si tu vylejvá hlavu :)

10. september 2010 at 19:55 | Kristen* |  My Photos
...

*Ta bláznivka vykulená ...(ehm, já...)

*Zařadit se do víru vzdělanců...

7. september 2010 at 18:25 | Kristen* |  My Diary*Zdravím.
Moje nálada? - na nic. Ve škole je všechno v pohodě... smích, spíš... výbuchy smíchu při některých hodinách, ale když přijdu domů... pořád na něj musím myslet. Pořád mi leží v hlavě... i přesto, že už se mi nelíbí... i přesto, že už vím, jakej doopravdy je, pořád na něj myslím a nemůžu se ho zbavit.
Proč? Proč mám takovou smůlu? Jednou jsi šťastná a myslíš, že už to nikdy neskončí... a v minutě se všechno posere a je KONEC. Ale já už vím, jak to chodí... a už nikomu nenaletím.

Škola mě zabíjí. Doslova a do písmene. Každej den chodím ze školy unavená, nevyspalá... Dneska i v včera jsme měli od sedmi. Zítra od osmi, tak aspoň něco... Ale zase máme dvě hodiny těláku odpoledne... Ale to se snad přežije.
*V pondělí už sme psali test z matiky - úžasný! Za prvé sem to nestihla a za druhé bych to stejně nevypočítala, protože už sem to přes ty dva báječný měsíce prázdnin úplně vypustila z mého děravého mozku...

*Taky jsem sem hodila fotku Shreka, kterýho sem kreslila...mmm v sobotu? Jo, asi v sobotu. Tak mrkněte a napište, jak se vám (ne)líbí.

No, už nevím, co psát... Tímhle to asi ukončím. Mám toho teď nějak moc. Musím si zase zvyknout na to vstávání a učení se... Tohle pololetí je důležitý, Kristýno, tak MAKEJ! Musím! MUSÍM! Chci na uměleckou! CHCI!

Vaše nevyspalá a unavená Ká.

Kresba 0.9 - Shrek

7. september 2010 at 14:12 | Kristen* |  My drawings
*Původně to bylo pro 2letou sestřenku, ale nevím, co s ním udělám. Nejspíš to použiju k talentovkám :) A potom ji to daruju :DDD
No, myslela jsem, že to bude náročnější, ale zmákla jsem to za necelou hodinku :)

JAK SE VÁM LÍBÍ ? :)

* I love U, i'm not gonna crack.

3. september 2010 at 22:36 | Kristen* |  My Diary*Ahoj, závisláci.
Ležím s noťasem na břiše, v telce dávaj nějakou ptákovinu, takže vypínám a zapínám Nirvanu a dávám sem link na jednu z těch jejich dokonalých písniček, kterou momentálně poslouchám.

Dneska jsem byla ve škole druhej den a už mě to začíná...(nechci bejt sprostá, ale to fakt jinak nejde)... srát. Konečně se neska pořádně vyspím. Musela sem si dát kafe, jinak byh nevydržela ani do půlnoci. Je to děs vstávat každej den v 6 hodin, abych se nalíčila, umyla, najedla, připravila do školy... a navíc v pondělí, úterý a ve čtvrtek budu vstávat ještě dřív na ty podělaný nultý hodiny! :/
Dneska i včera sme v tý škole seděli až do půl jedný a úplně zbytečně. Všechny věci, co třídní potřebovala zařídit, sme měli do 2. hodiny hotový, a pak zbytek vyučování sme hráli piškvorky, chodili na záchod, poslouchali písničky... já třeba psala smsky a prozváněla kořeny :DDD No, v piškvorkách sem vyhrála asi 4x z 100 her :DD Takže Martínka (kluk, co je se mnou hrál) už to po nějaký době přestávalo bavit, ale já sem chtěla hrát dál a dál, protože sem chtěla aspoň ještě jednou vyhrát :DD

No, ze školy sem se dostala dejme tomu v jednu. Do tří sem se flákala doma a pak sem šla ven s Ká. Cestou sme potkali T. a Š., jak jdou do tanečních na první lekci :DD Š. mě jako vždy dostávala do nehoráznejch výtlemů :DDD Co vám budu řikat... to byste museli zažít... :) Pak se od nás holky odpojili a pokračovali si svou cestou a my zase svou... :) až domů.

Holky, ani nevíte, jak já se těším, až vypadnu pryč. Pryč z tý hnusný základky... Nejlíp do Pardubic, tam jsou aspoň hezcí kluci :)

Loučí se s vámi... PEACE!

*Myself photo

3. september 2010 at 20:20 | Kristen* |  My Photos
....
*Nejsem dokonalá, ale jsem člověk - jako ty!

*Těší mě. Slečna z devátého ročníku :P

1. september 2010 at 13:01 | Kristen* |  My Diary
*Ahoj školačky :P
První den po dvou měsích ve škole sem vcelku přežila. Rozvrh i třídní na pytel... ale co se dá dělat, nic. Jelikož se naše škola spojovala ještě s jednou školou nejspíš z nedostatku lidí, tak tam dneska celkem náhul :D Sem ráda, že tam sem poslední rok...
No, pondělí, úterý a pátek od 7 :/ 2x tejdně odpolko... Ale aspoň čeština a matika jen 4 hodiny tejdně :)
Zatim sem neviděla ty nový učitele z tý jiný školy, ale doufám, že je nenaseru hned první den :DD
Chytla sem celkem v pohodě místo. Je nás ve třídě 27, spojili sme se s béčákama, takže snad cajk. Sedíme s Ká. před vyhulencem a za uchechtanejma pipkama :DD FÁJN.
Po škole sem šla za ségrou do práce, abych jí povyprávěla, jak sem na tom... a když sem šla zpátky, tak šla skupinka náádhernejch kluků, který sem teda vůbec neznala, ale všichni na mě koukali a jeden mě dokonce pozdravil... "AHOJ".. No, já neodpověděla, jen sem se jako že usmála :P :)
No, když sme u kluků, tak u nás teď teda žádný hezký nejsou :/ Což mě dost štve, protože vždycky, když byli deváťáci, tak bylo na co koukat... a teď sme deváťáci mi :/
Těším se na střední, moc MOC!