October 2010

MEGA photo článek.

31. october 2010 at 16:20 | Kristen* |  My Photos
Dlouho jsem už nepřidala žádnž fotky, tak jsem se rozhodla, že sem nějaký šoupnu, aby ste se měli čim kochat :D


**************************************
^ Podzimní procházka s An.


************************************************
^ Pochoďák s třídou - Slatiňany

****************************************
^ Venek s Markem.

******************************
^ Hřbitov.

Jak se vám líbí?


*Můj život se mění. Já se měním.

31. october 2010 at 11:31 | Kristen* |  My Diary
*Hi,
Tak už jsem si posunula ručičku na budíku o hodinku zpět. Pěkně sem si schrupla o hodinku dýl. Ale pořád mi vrtá hlavou... Proč to tak rychle uteklo?! Zejtra touhle dobou už budu sedět v hudebně a poslouchat učitelku s tunou makeupu na ksichtě. Uh. VŮBEC se netěšim. Možná tak na Ká a An. Potřebuju jim toho tolik říct...Ale nejhorší je, že už nesedim vedle Ká. Třídní mě posedila o lavici vedle ke klukovi, kterej by furt hrál piškvorky. Hned na přivítanou se mě zeptal : "Hraješ aspoň piškvorky?", odpověděla jsem "Hraju, ale nevyhrávám". Štve mě to... My s Ká dáváme při hodinách pozor, narozdíl od pipky, co se každou hodinu vykecává se svou sousedkou. Dvě největší hvězdy ze třídy, možná i ze školy... Nenávidim je. Všechno jim prochází, kluci po nich jedou (Ne všichni, některý už je nesnášej...), píšou si taháky, takže maj samý na výzo... No, prostě už se těšim, až z toho ústavu vypadnu, všechno tam už mi leze krkem.

Včera jsem přemešlela, že jsem se vlastně hrozně změnila. Ani jsem si to neuvědomila. Ještě před pár měsícema jsem poslouchala jedině punk, ska a reggae... Teď? Teď poslouchám převážně takový ty písničky, co se na ně dá skvěle tančit. Možná něco jako hip hop... já tomu moc nerozumim, ale hrozně se mi to líbí. Vždycky, když jsem doma sama, vohulim repráky a tančim. Miluju, když začnou dunět basy u nějaký super písničky... ach. Třeba u týhle písničky to je nejlepší. Prostě poslouchám to, co se mi líbí. Komu se to nelíbí, ať... však to znáte. Třeba ta pipka, kterou sem tady před pár řádkama pomlouvala, ta nosí růžový trička a mikiny, má vyperoxidovaný vlasy, ale miluje METAL. K tomu není co říct... Přeberte si to jak chcete. Musím se smát :D
Jediný, co je u mě pořád stejný, je to, že nesnášim metal. A to se myslim ani nezmění.
Pořád miluju Sum41, Green Day, Ska-p... a ze všeho nejvíc pana Marleyho, ale kombinuju to i s jínýma songama.

No, zachvíli mi zas poběží Super drbna. Těšim se na to celej tejden. Závidím jim ten jejich život.. všechno maj tak jednoduchý. Neřikám, že já ne... Ale rozhodně se nemám tak jako oni... A nikdy se tak asi mít nebudu.

Ráno jsem si vytáhla sešit biologie, dějepisu a chemie. Zatim sem se toho moc nenaučila, ale já to nějak dám. Musim, nic jinýho mě nezbejvá, jesi se chci dostat na gympl.
Mamka mi na zahradě natrhala šípek, tak se ho pukusim překreslit na papír. Jak já miluju kreslení *srdíčko*
Taky už jsem sem dlouho nepřidala žádný fotky, ale já sem hodim někdy všechny najednou :)
Večír opět ČS má talent ! Minulej tejden byli The Pastels kouzelní. Není divu, že postoupili! Oni by si tu výhru zasloužili :)

No nic, nebudu se rozepisovat.
Zas někdy.

A H O J !


Kresba 1.6 - dokreslené miminko.

29. october 2010 at 21:29 | Kristen* |  My drawings

Život je umění kreslit bez možnosti gumovat.

- nádherný citát :)


Holčička dokreslena. Mise splněna. Říkejme jí třeba Silvie - všechno nejlepší :DD Není tak úžasná jako na té předloze, ale i tak z toho mám radost.

Co na to řikáš? :)


Kresba 1.5 - nedokreslené miminko.

28. october 2010 at 21:18 | Kristen* |  My drawings


*Hehé, inspirovala mě jedna fotka :
...
*úplně úžasné mimčo! ty oči, ty vlásky, ty zoubečky :) V očích jí vidím radost, celej život před sebou... ach, ty dětičky :) rozkošné.
*Kreslím to už druhej den, spíš večer. Přes den nemám moc čas, furt někde lítám, tak jen tak po večerech... po kouskách dokresluju :)

Jak se vám zatím líbí? :)


* Chci se probudit a vidět plno sněhu!

26. october 2010 at 11:30 | Kristen* |  My Diary

Hello,
Už "dlouho" jsem nenapsala něco ze svýho nezajímavýho každodenního života. Řikám *nezajímavýho*, takže nečekejte nic zajimavýho... Je toho hrozně moc, co bych chtěla vykřičet světu. Smutek, zklamání, vztek, radost, natěšenost, nedočkavost... ách.

No, první nezajímavá věc je, že sem nemocná. Nemocná jako fakt. Nesimuluju (tentokrát). Takže jsem si pěkně prodloužila prázdniny. Dneska sem ale byla aktivní. V županu a s tlustýma ponožkama jsem vygruntovala celej byt, abych mamce udělala radost, když má ty narozeniny, kdyby jí náhodou ten portrét byl málo. Taky jsem přebrala všechny moje kresby. Rozdělila jsem je na povedený a nepovedený. Musela sem se smát, když sem viděla ty úplně začáteční kresby... Ale aspoň vidím, jak jsem se zlepšila, změnila techniku :)

Druhá nezajímavá věc je, že ... že je KONEC. Konec? Konec čeho? Konec dvouměsíčního vztahu s chlapcem tečka. Opět jsem byla já ta mrcha, co to ukončila. Ale stojím si za svým názorem... Neukončila jsem to jen tak. Neudělal si ani čas na to, aby mi napsal to blbý AHOJ. ech Nešlo to dál...

Máme tu třítě, ale pozor... začínají zajimavé věci ! - Ve čtvrtek jdem ven s Marcusem! (Marek-kluk, kterej se mi asi tak před rokem líbil i já jemu, ale on si nakonec vybral jinou... S tou se včera rozešel Stejně jako já s Lukynem. , teď jsme báječní kamarádi a se vším si pomáháme a já jsem za něj hrozně ráda. Je to můj kamarád s velkým KÁ). Vezmem naše milované foťáčky a půjdem fotit podzimní/zimní Chrudim :) Hrozně moc se těším. Potřebuju mu toho tolik říct... :)

A poslední a ta nejzajímavější věc z celého týdne - Vybrala jsem si dárek k Vánocům. Co jiného než zrdcadlovka to může být, že?! :D Nemůžu si dovolit nic drahýho, protože mám ušetřeno jen málo kešů, ale papá říkal, že mi zbytek doplatí, takže jsem si vybrala za 7 táců.
...

*Parádní je a né, že né! :D

No, co ještě říct no. Moje nálada je teď na pekelným bodu mrazu. Ale M* mi ji ve čtvrtek vytáhne na bod... varu? :D Prostě... těšim se!

UŽIJTE SI PRÁZDNINY!
aspoň z poloviny tak, jako já.

Kresba 1.4 - Maminka ♥ - malá úprava.

25. october 2010 at 11:33 | Kristen* |  My drawings


Přišlo mi to okolo takový obyčejně prázdný, a tak jsem tam dokreslila srdíčka. Srdíčka proto, že jí mám nejvíc na světě ráda a s nikým bych neměnila! Je jenom moje! :D

Kresba 1.4 - Maminka ♥

24. october 2010 at 17:46 | Kristen* |  My drawings
Nepřines mě čáp, to už vím. Jsi moje máma, tak na co mi lhát. Vždyť já o tom sním, že zase půjdem si hrát. Proto zůstávám tu s tebou. Na věky budeš v mém srdci uzamčená
Chci říct tou větou, že navždy, Mámo, zůstaneš má. ♥
Miluju Tě, mami ♥
Všechno nejlepší!

*Borci v parcích.

18. october 2010 at 21:02 | Kristen* |  My Diary
Aloha,
Zejtra vyjímečně nemám od sedmi, a tak nemusím jít brzo spát, abych se aspoň pořádně vychrápala. Tak sem se rozhodla, že sem napíšu nějaký novinky. Zejtra bude celkově super den - Od 8, jen 4 hodiny(fy(supl), př, aj a z), kluci od nás a z áčka jdou na nějakou soutěž, takže budem ve třídě s holkama z áčka(snad to nějak přežijem... nemáme se moc v lásce :D)

Téma I. -

Dnes jsem byla s L* a partou v muzeu na přehlídce středních škol. Říkali, že prý tam bude V E L K Ý výběr.. pche, pár gymplů, 1 pedák... no prostě.. nic moc. Žádná umělecká, pche... Pardubickej kraj není pro umění :/ :D Chtěla jsem se jen porozhlédnout po nějakých dvou vedlejších školách, kdyby mě nevzali na tu uměleckou v ÚSTÍ nad ORLICÍ, což se klidně může stát :( No, nejspíš tam napišu obchodku u nás v Chrudimi a jelikož s uměleckou školou to chodí jinak a dějal se talentovky v lednu, tak si budu moct vybrat stejně jako ostatní 3 školy, tákže vůbec nevim... Risknu nejspíš to gymnásium Josefa Ressla - prej nejlepší v ČR :-o a je u nás v takovým zapadákově :DDD a pak asi obchodku v Pardubicích. Nevim, vůbec... každopádně, chci na uměleckou!!!
S rodičema jsme o tom vedli OPĚT asi hodinovou diskuzi. Střední škola je u nás každej den na programu... Mě už to nebaví... Každej den to samý, že je to furt baví mě s tim optěžovat život :/ Kdyby měli talent jako já, taky by ho nechtěli jen tak zahodit... Ale to je jedno, je to moje rozhodnutí. Napíšu si tam ten gympl, abych jim udělala radost a dokázala, že na to nemám... a bude!

Téma II. -

No, totálně jsem neska nemohla, když jsem po dlouhý době zavítala do parku u naší školy. Na zdi u hřiště bylo vyřádkovaných asi 20 .. jak bych to nazvala.. hloupých dětí... asi tak. Byli to převážně děti z nižších ročníků asi tak o 2 hlavy menší než já. Stáli tam s retkem v ruce a bavili se asi takle "Jo, voe, to bylo plavný...", "Voe, mrtě... sem se plavil... " "jo nó..."... Chtělo se mi smát.. :D Nevim, co si tim dokazujou. Co s nimi bude za 2O let... třeba dospějou. Ale nejhorší je, že tam stály a tak hezký holky! Neskutečné... Byli všude...na zdi, za kostelem... na lavičkách... Všude smrděla "tráva" a mě se chtělo zvracet... :D No nic...

Téma III. -

Vážně miluju, když jdu jen tak po ulici a naproti mě prochází "kluk" a mutujícím hlasem na mě "ummm, kunda...", "čau, kundo.."... No, dá se na to odpovědět?! :D Nevim, co tim myslej, jesi to třeba nemyslej ironicky, ale stejně z toho mám dobrej pocit, aspoň někdo má o mě zájem.

- Páni, to sem se rozepsala :) A nakonec tu mám fotku s mou láskou.


...
*Fotku cvakla Anetka při nedělní procházce podzimním chrudimským parkem :) Krásný to den :)

Užijte si zbytek týdne. Dobrou noc :-*


*Nová profilovka.

17. october 2010 at 11:43 | Kristen* |  My Photos
...
Ta, co nejvíc nejradši kreslí. Ta, co se směje jak pako. Ta, co má zhulený oči. Ta, co se ráda fotí. Ta, co miluje podzim. Ta, co zrudne, když se oni mluví. Ta, co si to vylejvá hlavu...

Kresba 1.3 - má blonďatá sestřenka.

16. october 2010 at 20:20 | Kristen* |  My drawings


*Víkendová prácička. Dohromady jsem to kreslila asi tak 3 hodiny. Dalo mi to zabrat... Ty oči se mi nějak nepovedly, takže sem to celý vygumovala a jela odznova... Uf, byla to makačka, ale stálo to za to. Udělám radost jak sestřence, tak jejímu příteli, který to dostane od sestřenky k Vánocům - jak romantické. Snad se jim to oboum bude líbit :))

Jak se to líbí vám?


Kresba 1.1 + 1.2 - vrásčitý můž, podzimní strom.

12. october 2010 at 21:03 | Kristen* |  My drawings
* Už je to dýl, co sem to nakreslila, ale až teď mám čas to sem hodit :) Ten strom teď letim do postele dokreslit, tak ho sem zas někdy hodim už dokončenej :) A dědeček už je hotový, i s vráskami :) 
Jak se vám líbí?


*Tenhle den bych vymazala z kalendáře...

11. october 2010 at 20:43 | Kristen* |  My Diary
Brrr, nemám ráda dny jako byl dnešek. Škola utekla jako voda... Z chemie jsem schytala další trojku do sbírky a totálně sem zvorala opakovací test z češtiny. Aspoň, že máme zejtra do 11:40, aspoň budu mít víc volna než dnes, ikdyž jsem si dnešek celkem fajn užila. Jó, den byl fajn, ale jak sem přišla domů, všechno se zhatilo. Mám tu zase tichou domácnost. Rodiče kolem sebe procházej, jak kdyby se vůbec neznali a házej na sebe hnusný pohledy... Takle je to teď hodně často, ale je jim uplně jedno, jak to snášim já. Je jim to uplně ukradený... :(

Ke všemu tomu hnusnu se přidal ještě ten můj princ, kterej na mě teď vůbec nemá čas, což mě hrozně, ale hrozně mrzí. Vypěstovala jsem si na něm závislost a jen den bez něj už je pro mě hodně těžkej... *srdíčko*.

Na nic teď poslední dobou nemám náladu. Ve škole je všechno fajn... směju se jak blázen, ale doma je to všechno jinak. Pořád myslím jen na něj... co asi dělá, kde je... Když procházím městem, přeju si, abych ho potkala, jako jednou.. uplně náhodou.. ale né, to už se asi nestane, protože, když si něco přeju, nikdy se to nevyplní...

* Směješ se, ale uvnitř trpíš. Opravdový přítel vidí slzy, i když se směješ ♥
- Jen ona mi rozumí. Jen ona mě vyslechne... a za to jsem jí hrozně vděčná. Kdybych jí neměla, asi bych se udusila smutkem. Potřebuju si vždycky pobrečet na rameně... nepřejde to, ale je to o něco lepší...

CHCI, ABY VŠECHNO BYLO DOKONALÝ JAKO VE FILMECH. Chci, aby všechno klapalo perfektně... aby všechno mělo jen dobrej konec :'/ ach... marná snaha..
Jdu se radši vyspat z tohodle "hnusdne". Chci se probudit do krásného dne... ale to asi taky nesplní protože mi budík zařve přesně v 5 hodin ráno do ucha a já se budu muset vykulit do tý hnusný tmy.

Dobrou noc, šulinci.

* Xteen - Dejte hlas Kristýnce (:

10. october 2010 at 17:48 | Kristen*
- Hodně lidí teď má profil na xteen, a tak mě napadlo, že ho máte i vy, blogařky tu. 
Byla bych moc ráda, kdybyste mi pomohli v duelu s ... nemám proto slušný pojmenování :D
Všechny hlasy se snažim oplácet, takže je oplatím i vám! :)
Hlasy pro - KristenEm

Nebude mi vadit ani, když napíše koment sem.

~Nejsem ta, co si potřebuje nahlasovat co nejví hlasů, aby vyhrála. Podle mě už ta "soutěž" není o kráse... ale to je jedno.

Děkuju za vše.

photos update 1.1- p o d z i m

10. october 2010 at 11:46 | Kristen* |  My Photos
Hehehé, každý roční období má své kouzlo, ale p o d z i m mě okouzlil na plný čáře. Miluju všechny ty barvy podzimního listí. Procházím parkem a koukám na ty nádherně zbarvený stromy.. Blikají jak semafóry - červená, oranžová, zelená... :)) Další, co na podzimu miluju, jsou všechny ty skvělý fotky, co se dají nafotit a tady je malá část z nich... Fotila jsem je já teď přes víkend :)
Ty fotky se mi nehorázně moc líběj. Doufám, že i vám :)

Blogerka na fotce.

3. october 2010 at 15:21 | Kristen* |  My Photos
...
Kdo měl rad, ten nemuže zapomenout. Kdo zapomněl, tak nikdy nemel rád . . .