December 2010

*Příjemnou otravu krve a všechno nejlepší Silvestre!

31. december 2010 at 12:43 | Kristen* |  My Diary
...
Za chvíli odjíždím směr Hlinsko. Jen sem se s váma chtěla naposledy v tomto roce, roce 2010, rozloučit. Rok 2009 byl šílenej, snad ten nejhorší... vážně třináctka je na pěst. Tenhle rok byl o něco lepší... v něčem. Poznala sem spoustu nových lidí, dost sem se změnila, nejen co se vzhledu týče, ale pochopila jsem, že některý lidi jsou už prostě takový svině a nikdy se nezměněj... zmoudřela jsem. Moc si přeju, aby rok 2011 byl ten ze všech nejlepší. Půlrok si užiju se základkou a pak tradá na střední, poznat nový lidi, novou společnost, ano, přibyde mi víc starosti, ale to se teď neřeší ))) To vše mě čeká... Jop, těšim se!

Taška sbalená, Kristýnka připravena k odjezdu. V tašce už si polehávaj 2 flašky :D Protože neska je den, kdy i já můžu bejt hovado a chci si to užít!

Tákže Vám všem, co si přečtete tenhle poslední článek v tomto roce, přeju ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK! Ať Vám vydrží předsevzetí, který si dnes nebo zítra dáte.. a hlavně, buďte na pohodu a svěží!

Moje předsevzetí : Tenhle rok už konečně nebudu tolik žrát! (Myslíte, že letos to vyjde? hmhm.. přeju si to už asi od roku 2005. Ale co, třeba na to do zejtra zapomenu :D)

Vožerem seeeeee!

*10 měsíců vás nudim svejma kecma, muhehe, a nekončim!

29. december 2010 at 21:41 | Kristen* |  My Diary
Tohle já ráda. Prostě nej! SKAčko no )))

Koukám na ten dlouhej sloupec tady na levo, počítám a ... fíha, už 10 měsíců vlastním tento blog. I když né pravidelně, ale tak občas sem nějaký ten článek napíšu, jelikož nepatřím mezi závislačky, co u noťasa sedí celej den. A hlavně teď přes prázniny, každej den se něco děje...
Každej den se něco děje, ale já pořád myslím jen na jednu osobu - osoba 3., číslo jednotné, rod mužstký, pád 4., na něj... Zaryl se mi do paměti a nechce vylízt. Možná ani já nechci, aby vylezl... jen kdybych pozbírala dost odvahy a řekla mu, jak moc se mi líbí... Ale hold sem srab.

Zejtra sem měla jít ven s Marcusem, ale má nějakou chorobu, tak prej musí jít na krev, jesi to není nakažlivý, aby mě nenakazil. Hihihi, nevadí, já si zařídím nějaký jiný plány, ale stejně bych radši byla s ním...Ale možná, že budu doma. Měla bych se už pomaličku začít připravovat do tý ..... (ne, nechci to slovo, psát). Dneska sem si udělala dalších pár stránek do dějákovýho pracáku - přes prázniny máme vypracovat přes 20 stránek úkolů z dějáku, první a druhá světová a pak ňáký keci okolo toho. Samozřejmě mi s tím pomáhá strejda google, jak jinak...

Jak dlouho tenhle článek budu psát, už to tu smolim tak půl hodiny. Když oni mi pořád píšou, to se nedá.. :/
Ne, nemám neska moc dobrou náladu. Ale spravil to pocit, že za nějakou dobu budu mít pierc v pupíku. Mamka neska povolila. I druhý dírky do uší, takže sem fakt ráda :)
....
Bože, ten je... nemám slov

Silvestr? Neska mi volala sestřenka, ale z tety mobilu, takže se mi ukázalo tety jméno. Tak to zvedno a řikám ano, tetičko? a sestřenka takovej nehoráznej výtlem, změní hlas a řiká ahoj Kristýnko, copak děláš v pátek?. hahaha, dělat si ze mě srandu, pche. No takže jakože jedu tam na tu jejich chatu k Hlinsku. Beru věci na lyže a půjde se na sjezdovku no ))) Sestřenka se už naučila i na snowbu, takže jakože řikala, že by mě to taky naučila, ale já radši nebudu riskovat ztrapnění. Zůstanu radši jen u lyží ))) Budu vyjímka..

No nic, snad vám tenhle článek bude stačit. Jsem prostě hrozně líná, no..

Tak užívejte zbytku prázdnin a přežijte silvestr. Já se taky budu snažit, ale s ní to nejde :D
Aloha.
*Pár minut modelkou

28. december 2010 at 16:47 | Kristen* |  My Photos
Dneska jsem měla nějakej dlouhej den.. sama doma, tak co dělat. Jo, zrcadlovka je doma. Ano, ano, našla jsem ji pod stromečkem a byl to ten nejlepší dárek ))) Samozřejmě i ty ponožky jsem si hrozně přála!
Ty fotky nejsou nic moc, hlavně, když sem na nich já, ale couž...

Nevim, proč, ale ta písnička se mi líbí. Možná spíš ten klip :)
Jinak poslouchám samozřejmě uplně něco jinýho ))))

Snad se fotky alespoň trošku líbí )))


Veselý Vánoce, Kevine. ^^

24. december 2010 at 13:07 | Kristen* |  My Diary
...
Objehla jsem všechny blogy, ale články přečtu až zejtra, jelikož tak za 10 min budem vyjíždět na objížďku všech hřbitovů, žjé...
Právě s bráchou čučime na Kevina, miluju ho! :D Je tak sladkej.. spíš, byl, teď už ani nevim, jak vypadá.
No nic, to není to nejdůležitější.
Přeju Vám všem VESELÉ a krásné vánoce! Ať večír pod stromečkem najdete vše, co jste si vyškemrali. Ať se vám splní všechna vaše přání a hlavně ať jste na pohodu a svěží!

Dnes je ten nejkrásnější den v roce, tak si ho nekažte.

ÚSMĚV! <333


*Ach ty Vánoce... nějak jsem změkla )))

23. december 2010 at 14:41 | Kristen* |  My Diary

Hahaha, všichni sme z těch Vánoc vedle. Někdo už se těší jak malý děcko, někdo se netěší a nesnáší je, někdo to nijak zvlášť neprožívá... Někdo má už od listopadu nakoupený všechny dárky, někdo ještě nemá ani jeden, někdo ještě nějaký dokupuje... Já? Já patřím k těm, co se těšej jak malý děcka, co dokoupili dárky ještě dnes na poslední chvíli a hlavně k těm, co na Vánoce vždycky hrozně změknou. Třeba včera jsme si s bráchou tak rozuměli. Dobře, řikali sme si sprostý slova, ale nebylo to tak hozný. Bylo to fajn. Možná je to tou bonbonierou Merci, co dostala mamka v práci, ale domů ji nosit neměla. Snědla jsem 7 čokoládek! 7!!! Prase no... ale když ono je to tak dobrý! Pak jsem si šla zaběhat, abych to všechno vypotila :D (Blázen... trošku)
No, neska jsem šla dopolko do města. Máme tak krásný náměstí v zimě, ale to asi každý město :) Zaběhla jsem do knihovny vrátit přečtený knížky a prodloužit si testy k přijimačkám, na který jsem ani ještě nekoukla :D Pak jsem si to klouzala za ségrou do obchodu. Přišel tam starosta nakoupit si dárky pro všechny příbuzný. Nechal tam 3 tisíce! Nojo, starosta. Ještě nedávno jsme měli takovýho vysokýho s brejlema, oprotikterýmu je tenhle uplně suprovej. Při odchodu nám - ségře, mě a brigádnici, podal ruku. Mě se slovy : "Krásný Vánoce! A smějte se na kluky, dělá jim to dobře!" :D Se smíchem jsem mu poděkovala a popřála mu též. Řikám, skvělej chlap :)
Na cestě zpět sem vklouzla do drogérky a dokoupila dárky pro mamču, tátu a bráchu (ségra dostla ten portrét, a ani mi na ni nevyzbyly penízky :D). Já vim, řikala jsem, že jim nic kupovat nebudu, ale jak jsem si teď vydělala nějaký ty keše kreslení, tak mi to vyneslo, tákže jsem tátovi a bráchovi koupila AXE sprcháče a mamca krém NIVEU s hubičkou, pořád si maže ruce(já to nesnášim, pak mít mastný ruce, ble). Tákže stačí to jen zabalit - A JE TO! (jako Pat a Mat :D)

Dneska večer s našima ustrojíme stromek. Zase ho nervou ke mě do pokoje, jistě! :/ Všude tam budu mít jehličí, paráda. Ale to je jedno, musim to přežít.

No a zejtra... vidim to na dloooouhej spánek, tákže probuzení okolo 11. hodiny :D páák se nažeru a pak to začne :/ Jedna babička, hřbitov... druhá babička, hřbitov... a hřbitov u nás. Paráda. Pak přijedu domů ztahaná jak pes. Lehnu do křesla a matka mě hned zapřáhne, ať já du pomoct s řízkama. Já si prostě zejtra ani neodpočnu! Možná u tý večeře, ale to abych si dala ke stolu postel a jedla z leže :D No nic, zase moc uvažuju.. Nažerem se, pak budu hodinu mejt nádobí, pak jakože přijde Ježíšek, rodiče se záhadně vypařej, nastrkaj pod stromeček dárky, brácha utře nádobí, kouknu na tývku, co tam zas dávaj... že by popelku? nebo snad růženku? Uvidíme :D No a pak, jakože hrozně natěšená rozrazim dveře, kouknu směr stromeček a tam ho*no :D Uplně to vidim :D Rodiče už nás totiž informovali, že letos to nebude nijak extra.. ale to řikali i minule a jakou sme měli radost :)

No uvidíme.

Tákže! Přeju Vám Krásné Vánoce! Ať se vám splní všechna vaše přání, ať najdete pod stromečkem vše, co ste si přáli a tak podobně :)

:* S láskou, vaše vánočně naladěná Kristen.

*When I see your face... There's not a thing that I would change

20. december 2010 at 18:16 | Kristen* |  My Diary
...

Hymna života

Život je šance - využij ji
Život je krása - obdivuj ji
Život je blaženost - užívej ji
Život je sen - uskutečni ho
Život je výzva - přijmi ji
Život je povinnost - naplň ji
Život je hra - hrej ji
Život je bohatství - ochraňuj ho
Život je láska - potěš se s ní
Život je záhada - pronikni ji
Život je slib - splň ho
Život je smutek - překonej ho
Život je hymna - zpívej ji
Život je boj - přijmi ho
Život je štěstí - zasluž si ho
Život je život - žij ho.

Poslední dobou jsem hroznej člověk. Pořád bych ji přála to nejhorší... Když ona mi tak pije krev. Táta řiká, ať na ni seru, že tohle ona chce, abych z ní byla vydeptaná. A asi se jí to daří.. Pořád s Ká máme takový zabijácký myšlenky :D Vždycky "Já bych vzala támhle tu židli a pic jí přes tu její peroxidní hedku!" "souhlas, kdy to provedem?!" :D
Při němčině sedíme s Ká za ní a za její "nejlepší kámoškou", spíš poskokem, lépe řečeno... A dneska sem si nějak neohlídala hlasitost svého hlásku a lejdy přede náma mě slyšela :D uuuups :D Zrovna, když řekla nějakou tu blbost, tak já jenom na Ká..."Ježiš, to je pipka, chichiii" a ona se tak otočila :D kouknu na Ká a ta se válí na lavici :'D achjo.. :D

No, mimochodem, od zejtřka už jsem doma, takže se pořádně vychrápu. Potřebuju spánek jako kočka myš :D (inteligentnější přirovnání mě nenapadlo :D Bylo tu i jako sušenka náplň, ale to je pod mou uroveň :D). A nemám to zadarmo, musim vygruntovat celej bejvák a hlídat malou Ví*, která má náběh na zápal plic... To byla akce. Já si jedu na narozeninovou párty a ségra jede s Ví* na pohotovost... Pak mě volá, že jí vzali krev a že má náběh na zápal plic. Teď neměla hlídání, takže sem tu jen já no, nejhodnější tetička na světě :D

Hihi, vidíte ten foťáček nahoře? chichichi, v pátek snad budu nejšťastnější člověk na světě až.. no, nechci to zakřiknout.. :( :D No mamka mi odpověděla na otázku "...a dostanu teda toho foťáčka?"..., "nech se překvapit..."... Tak proč by mi tohle řikala, kdyby tam nebyl, to bych byla tak překvapená, že bych si snad něco uďála :D Né, nejsem emo... NE! :D

Jooo, jinak to páteční "divadlo"? Fiasko největší, lejdy se rozbrečela :'DDD Ale zahráli sme to fajn, sněhurka prej byla okouzlující :D a to sem se tam mazlila s flaškou tulamorky, prázdou samozřejmě :'D

No nic, ještě Vám chci doporučit film - Občanský průkaz! Jdem na to v sobotu s maminkou. Těšim sem jak prase! Upoutávky sou luxusní :'D Však se podívejte sami...


Po tomhle filmu jsem hrdá na svou vlast! :D

Film O NÁS!Kresba 2.8 - Moni

19. december 2010 at 19:29 | Kristen* |  My drawings*Monička - Jako dárek k Vánocům mi to příde až moc úžasné. Je tak krásná :) Jsem na sebe pyšná, povedla se mi...Já vim, samochvála smrdí... :D
Ona je jedina, kdo mi dá za portrét víc než 200! Takže jako.. :D

Jak se vám líbí?

Kresba, myslim :D

*Ježíšek mrzne za dveřma a Kristýnka nemá ani jeden dárek - smutný to příběh :D

16. december 2010 at 19:36 | Kristen* |  My Diary
...
Huhů, slyším Ježíška, jak se pomalu a jistě blíží...
Já, narozdíl od Ježíška, nemám ani jeden dárek pro své nejbližší. S rodičema to je vyřešený, těm nosím dobré známky! :D Horší je to s kámoškama, ještě, že jsou jen dvě, jinak bych to asi nepřežila. No, a pak ještě ten jeden kamarád, Marcus můj nejskvělejší ))))S tím jdu ven už v neděli, takže jeho dar bych moc odkládat neměla :D Zejtra už musim někam jít, protože v sobotu se jede na oslavu sestřenky narozek a tam u nich asi těžko něco koupim :D ... tak, domluveno, poslala sem smsku An. a zejtra se jde n a k u p o v a t ! :D
 Och bože, zejtra to debilní vystoupení. Ať už je půl druhý a já už z tý školy padám pryč. No, vlastně po škole jdem s bejvalou třídní do pečovatelskýho domu s nějakejma dárkama pro stařečky ))) Každej rok tam chodíme a děláme jim radost (prej :D)...
To vystoupení sme dnes nacvičovali místo všech hodin, který sme dnes měli mít, krom nultý něminy. Uplně nesnášim větu "Tak kdo zazvoní?! Já teda ne!!!", kterou sem opakovala asi 1000x, protože lidičky si to neuměli zorganizovat a ta pipka si hrála na hrozně důležitou a objímala sem tam s P., jak nějaká ... UM! (ovládám se..)... fů, chtělo se mi zvracet. Ale klid, Kristýno, ještě pár měsíců a pak už od ní budeš mít svatej pokoj. ámen.

No, takže budu ráda, když na mě zejtra budete myslet. Abych nezapoměla text, neztrapnila se před celou školou, neshodila kulisy, jako dneska někdo (:'D) No.. bude to propadák, ale když to ta učitelka chce.. :D

Tak dobrou, děti.


*Ksichtík majitelky blogu.

16. december 2010 at 16:58 | Kristen* |  My Photos


*Miluji a chci tě stokrát víc. V slzách, smíchu, trápení i štěstí, dělit se s tebou o vše v každý čas, aby, až jednou na vlasy nám padne sníh, mohli jsme si říct - život byl krásný.
Krásné ^^

Kresba 2.7 - plakát na školní představení.

15. december 2010 at 16:35 | Kristen* |  My drawings

-Včera jsem si celý odpoledne kreslila s Ví*. Nemám ráda pastelky :D Ale Ví* byla šťastná, ale teď je nemocná (z toho onemocněla :D).
  Je to plakát na páteční školní představení, já jen tak náhodou hraju Sněhurku :/ :D Beru si ty červený puntikovaný šatky, modrý legíny a na to asi tmavě modrej svetr, abych neumrzla :D
Co na to řikáš? :DD


Kresby 2.6 - brácha, ségry, Karolínka

9. december 2010 at 20:26 | Kristen* |  My drawings


K bráchovi přibyde ještě jeho slečna. Jinak... vše jsem nakreslila po dobu své nemoci :D Všechno se mi moc líbí :)

Co na to říkáš TY?


*Nemoc, překvapení, natěšenost a spousta posmrkaných kapesníků.

8. december 2010 at 12:46 | Kristen* |  My Diary
...
Achjo, je mi snad ještě hůř než včera. K otravné rýmě se přidala ještě bolest v krku a škrábavej kašel. Gr! Bojím se kašlat, protože to hrozně bolí. U nás doma to pomalu vypadá, jak v tý reklamě na olynth nebo něco takovýho, jak tam jen zasypanej v těch kapesníkách, vždycky se tý reklamě směju :D Ležim s noťasem na břiše, píšu tenhle článek a z noťasu se ozývá Harry Poter a Princ dvojí krve. hihihi
Včera, když rodiče přišli domů z práce, táta nesl papírek z pošty, že mi přišel doporučenej balíček, ať si ho v nejbližší době vyzvedne. Tak jsem se ho ptala, co si objednal. Mehehe, odpověděl, že neví a dělal jako by si nic neobjednal... bóže. Ale já moc dobře vím, co mu to přišlo. Teda aspoň doufám. Doufám, že ten balíček je má zrdcadlovka k Vánocům (:
Jé, vylezlo sluníčko. Už to všechno taje, takže opět budou Vánoce na suchu. Proč nikdy není sníh na Štědrej den, hm?! Už pomalu klepe na dveře, tyjo. Těšim se, jako když sem byla malá. Malá, blonďatá, kudrnatá a hezká holčička. Ještě musím připomenout mamce, že NEJÍM KAPRA, aby mi koupila nějakej kuřátkovej žízek :D. Ona na to vždycky zapomene a já se pak dloubu jen v bramborovým salátu.
Nejhorší je, že nemám ještě ani jeden dárek! No vlastně... Už mám pro ségru, teď zrovna jsem ji dokreslila ten portret, na kterým je s Ví*, tak aspoň jeden dárek. Ale jinak to všechno budu shánět na poslední chvíli...opět. Koupím jen Ká a An, a ještě sme se domluvili s Márou, teda Mára řekl, že má pro mě dárek, takže musím taky něco vymyslet, aby měl nějakou vzpomínku na Kristýnku.

~ Dneska sem hodím tu kresbu ségry a Ví*.

~ Záchat nostalgie . . .

7. december 2010 at 10:09 | Kristen* |  My Diary

~ Martí, byla jsi mi vším a teď mizíš jako stín. Už Tě nikdy nepolíbím, už se neschováme do peřin. Láska zapadla jak měsíc, vyprchala jako benzín. A já už asi neovlivním to, že budeš s jiným. Dochází mi všechny síly, promítám si, co jsme zažili. Od tribuny po termálky a v hotelovym pokoji. Byla jsi jen moje Julie, teď mi zbyla pouhá nostalgie. Jsem jak tělo bez duše, ani hlína bolest nezakryje.

Po dlouhé době se pokusím napsat nějaký článek delší než pět řádek. Stalo se teď toho moc... Mám špatné, ale i dobré zprávy. V minulém článku jsem psala, že se stalo něco, co sem nechci psát, protože sem nechtěla, aby mě někdo litoval. Teď je to jedno, protože už to vědí všichni v mým okolí. Nedalo se to utajit. Před kámoškou jsem dokonce vypustila pár slz... nedalo se to. No, tak už Vás nebudu napínat.
..uf. Rodiče mi zakázali uměleckou tečka. Je to už pár neděl... Nejhorší na tom všem je, že sem to všude rozkecávala, tak moc sem se těšila! A teď... všechno je v háji. Můžu zapomenout na ty skvělý lidi, co jsem tam poznala... Achjo, bolí to. Moc to bolí... Ale to neznamená, že když nebudu na umělecký, že s tim švihnu, vůbec! Budu kreslit dál a dál! Nikdy nepřestanu... je to má jediná vášeň.
Ve čtvrtek jedem s našima na den otevřenejch dveří na anglický gymnásium do Pardubic. Ale jo, těším se. Angličtina je můj nejoblíbenější předmět ve škole, baví mě to. Jen jsem zvědavá, jak budu zvládat chemii a děják v angličtině, ale to je vedlejší... (:D) Kámoška, co je tam teď v prváku, mi řikala, že tam jsou kluci k nakousnutí, tak aspoň něco pozitivního. Navíc, budu si moc zajet do obchoďáků, když už budu v Pardubkách, jedinym kloudným městě v okolí. *smile*

Zakázky se rozjíždějí. Vánoce už klepaj na dveře a lidi nevědí, čím jiným udělat radost. Aspoň k něčemu je mi ten "talent" užitečnej. Už sem si vydělala 150káčé, ještě mám něco u sestřenky, další na řadě je brácha s jeho dívčinou, ale to nevím, jesi mi za to něco daj, třeba to chtěj jakože k Vánocům :/ :D, pak jedna bráchy kámoška, ségra s malou a její kámoška se svým prckem :) Takže je toho požehnaně a myslim, že každá kačka se hodí. Budu si pak moct koupit něco ve vánočních slevách. Jo, sem úchyl na hadry, no a co?! :D
Chtěla bych toho k Vánocům tolik... Tolik oblečení, tolik blbostí, ale né, budu ráda, když pod stromkem najdu tu mou vysněnou zrdcadlovku :)

Asi Vám docvaklo, že jsem doma, když píšu v tuhle dobu na blog. Už od včerejšího rána mám neuvěřitelnou rýmu, ale včera jsem ve škole byla, protože jsem myslela, že to přejde, že je to jen nějaká rýmička ze zimy. Ale včera při chemii mi začala bejt hrozná kosa, bolela mě hlava, v krku a k tomu ta nesnesitelná rýma. Navíc, sem neměla kapesníky, takže sem kámošovi vysmrkala celej balíček kapesníků(musim mu pak donýst :D). Ještě, že sem v ájině neřikala toho "průvodce po Chrudimi", akorát by se mi všichni smáli :D Spíš tomu mímu rýmovýmu hlasu :D
Doma budu asi i zejtra. Nevim, jak ve čtvrtek, protože máme jet na ten den otevřenjch vrat, ale uvidim, třeba se táta smiluje a nechá mě doma a do školy půjdu až v pátek, i to se může stát :D

Pojďte si psát, nudím se!

Kresba 2.5 - Gábi a Jířa.

5. december 2010 at 17:25 | Kristen* |  My drawings

^^Za tuhle prácičku jsem nesmírně ráda. Podle mě jsem je nemohla nakreslit líp, táááákle moc se mi to líbí :D Já vim... samochvála smrdí :D

Jak se líbí vám? :]