March 2011

*Podej mi ruku do budoucna

31. march 2011 at 19:52 | Já |  My Diary
Pardubickej fešák. Tak blízko u mě, mmm


Připadám si jak malý děcko na pískovišti. Jako když vidim jiný děcko, co má nový bábovičky. Běžim za mámou a fňukám "Já ci taký.."
Á, další nekonečnej tejden pomalu za náma. Každej den jsem usínala tak kolem půlnoci, bo sem přes den neměla čas a tak sem učení doháněla večír v posteli. Hrůza. Hned v pondělí po tom šílenym posunu času jsem se probudila s mega kruhama pod očima. Skvělé. No, a teď už je čtvrtek :-)) A zejtra pátek, hmmm. Ségra má narozky. Né, to není apríl, to je pravda, bohužel. Slíbila jsem ji, že ji něco nakreslím, ale neska už to fakt nestíhám a fakt se mi nechce, takže až se k tomu dokopu, tak jí to musim nakreslit, aby nebyla smutná, sestřička má milovaná .))
V sobotu máme s třídou slučák. S klukama, co přešli na sportovku a šprtama, co přešli na gympl. Jdem na bowling, takže beru foťák a udělám nějaký snímky na památku :-)) Na neděli jsme si s Anet naplánovaly procházku do Slaťiňan, tak se i vcelku těším. Má být krásný počásko, takže opět beru foťák :-))

Poslední dobou si řikám, že by bylo mňamózní, kdyby se mi do ruky dostalo nějakou náhodou tak 20 litříků. Mmmm, já bych věděla, co s nima. Léto za rohem, vyhlížím si nějaký cool plavky, kraťásky se taky šiknou. Prostě bych si nakoupila kupu hadříků, nějaký žabky, PÁSEK! potřebuju pásek! Ale né, že bych byla tak hubená, že by na mě kalhoty nedržely, prostě mi padaj :/ A na střední by se mi šikl nějakej bágl, jelikož mám brašnu přes rameno a to není moc pohodlný.
Prostě bych si toho přála moc no... Chtěla bych bejt princeznička, co má všechno. Ale i to má své zápory :-)))
Ale né, jsem ráda za to, co mám :-)

photos update 1.2

28. march 2011 at 18:22 | Já |  My Photos
*Fotky jsou z dneška. Bylo táák krásně! Tak jsem vzala holky ven, stavila se pro M. a blbli sme až do alelůja )))

Kresba 3.3 - Okatá Terezka

27. march 2011 at 21:09 | Já |  My drawings
^^Nakreslila jsem to v rekordním čase! Trvalo mně to dohromady tak hoďku a půl, protože sem u toho koukala na HIMYM a zkoukla jsem 4 díly a bylo hotovo :-O :D
Mám z toho velikou radost. Už jen z toho, že se to hrozně moc líbí nakreslené osobě. Ale hlavně z toho, že se to líbí i MNĚ! :D Určitě je to tou krásnou předlouho .) Má neuvěřitelně krásný oči! No, dost vychvalování .)))

Jak se to líbí vám?)))


*Come together, right now

25. march 2011 at 21:57 | já |  My Diary
*kéž bych měla takový bříško. žádnej špek.. o tom si mohu nechat tak zdát..
Tak se opět hlásím po nějáké té době. O pár kulí těžší, o pár starostí lehčí. Nemohu říct, že mi je líp, než mi bylo při psaní posledního článku, ale aspoň je pátek a já si dva dny odpočinu od těch falešných lidí, který den co den potkávám v té zakleté budově.
Vlastně mi je fajn. Sedím, nohu přes nohu, z repráků se ozývají BEATLES, popíjím studenou vodu a vycvakávám tento článek do klávesnice.
Zajímavé, jak se každý den děje něco zajímavého. (:D) Tenhle týden obzvlášť. Začlo to pondělní chemií - za pět ze vzorečků na nějaký, ježiš, co to vlastně berem.. vzoreček vypadá asi takle C3H7COH, ale název po mě nechtějte :D Jde mi z toho hlava kolem. Nechápu, kdo to vymejšlel a k čemu mi to bude v životě, ale budiš..
Pokračovalo to návalem trojek - matika, čeština, fyzika. Aspoň, že neska sem to nějak zahladila jedničkama z češtiny, rodinky a matiky. Ale pryč od školy, je pátek :)

Právě sem odložila skicák s tužkou. Kreslím jednu překnásnou osůbku s ještě překrásnějšíma očima. Ale jak na to koukám za světla lampičky, bolej mi z toho oči, takže sem nakreslila jen část obličeje. Nevadí, dodělám zítra.
Sakryš, celej tejden si řikám, že už konečně musim napsat na blog, a docela se i těšim, až si k tomu sednu a zase se vypíšu. Teď tu sedim a vůbec mě nenapadá nic, co bych vám sem vyťukala.
Povím vám, co, nebo spíš, KDO se mi honí hlavou (jako je to na ksichtbůku).
Dnes ráno jsem šla, jako každý den naproti Ká. Přešla sem jednu silnici, sešla jedny schody. Sešla druhý schody, přešla druhou silnici. U lékárny už čekala Ká, tak sem jí nabrala a šli sme vstříc, poslednímu dni ve škole v tomto týdnu. Přešli sme jednu silnici, vyšly jedny schody. Za tu cestu tam a zpět sem jako každej den potkala dost zajímavých lidí, ale ty nestojej za řeč. Ale! Totálně udejchaný a mokrý sme se vydrápaly po těch schodech. Nahoře řikám "Stay, dáme pauzičku :D" Rozhlídnu se a v dálce vidím JEHO! Kluka, kterýho sem šíleně milovala, když mi bylo tak 9? (Jeli sme s našima a jeho rodičema na dovolenou do Chorvatska. Já malej vypasenej smrad, on nádhernej ?13?letej kluk. Jó, byla sem malá a blbá a ?zamilovaná?) Nejhorší ale je, že se mi pořád líbí! Změnila sem se od tý doby já i on, ale pořád se mi líbí... Nevím, jesi i já jemu, ale to je jedno. Jemu je teď tak 19? 18? nevím... A já sem přece 14cti letá puberťačka. Ale jak mě zahlíd, hned se usmál a pozdravil. Já mu úsměv i pozdrav oplatila, a od rána ho nemůžu vypustit z hlavy...
No jo, ta Kristýna.. zase si najivně myslí... chacha

Páni, nakonec se z toho vyklubal celkem slušnej sloh. Já řikala, že mě sloh a celkově i čeština baví :)))
Vypnu pc, udělám si ještě pár lehů sedů, ať sem pořádně dead, zalezu do bed a ponořím se do knížky.

Jooooo, týjo, bych úplně zapoměla! :D To vám taky musím říct!
Je tak půl 4 odpoledne, sem sama doma a čučim na Čarodějky a najednou zvonek. Po dlouhým rozmýšlení se uráčim zvednou svůj velkej zadek a vydám se ke dveřím. Beru za kliku a už slyšim mužský hlasy. Otevřu a přede dveřma dva kořeni v sakách. "Dobrej, naši nejsou doma..." řikám. Oni se tak pousmějou a odpovídaj "Dobrý den, slečno, no, my sme tu na ten striptýz. Objednala ste si nás, né? No, a jesi rodiče nejsou doma, tak to zmáknem. Kolik máme času, než se vrátěj? :-)" Vyprskla sem smíchy a nevěděla sem, co na to říct. Z pusy mi vylítlo jen "Cože?! :D" Cejtila sem jak rudnu a přála sem si, abych už mohla zabouchnout dveře a už je nikdy nepotkat :D Tak s úsměvem se na sebe podívali a říkaj "No, tak sme tu na elektřinu, ale rychlej striptýz by se dal stihnout... Copak byste nechtěla striptýz od takovejch dvou fešáků?" :D "No, tak co na to říct... Nevím nevím" Teď už sme vyprskli všichni. Ukončili sme to frází "Mějte se hezky a zase někdy Nashledanou" Zase sem zabouchla dveře a až doteď se tomu musim smát. Docela bych se chtěla vidět, jak sem vypadala. Bože, vsadim se, že ste nikdy nezažili nic tak trapnýho! :D
Moje veličkost.

*Nikdo není dokonalý. A když říkám NIKDO, tak ani TY!

16. march 2011 at 18:33 | Já |  My Photos


Jsou dny, které bych vygumovala z kalendáře. Ano, patří mezi ně i 16.3.2011.
Chci se smát jako dřív. Chci být veselá jako dřív. Chci se radovat z maličkostí jako dřív.
Našla jsem nové přátele, ale ztratila ty staré. Bolí to...

*School killing me...

15. march 2011 at 17:34 | Já |  My Diary
Připadám si jak otrok. Otrok, co musí každý den snášet rány všech kolem sebe. Nemyslím tím rány, které by mi způsobovaly fyzickou bolest. Myslím tím rány, které způsobují bolest psychickou a hlavně smutek, zmatenost a zlobu...
Nejhorší je, že největší bolest mi způsobuje osoba, o které jsem si vždycky myslela, že je mou nejlepší kámoškou, mou vrbou... Možná o tom ani neví, možná ani nechce... Ale nemůžu si pomoct, když vidím, jak se jí kolem krku ovíjí ta pipka, co dá každýmu, ta pipka, co ji pomlouvá, ta pipka, co pomlouvá i mě! ta pipka, co ... ááá, zase mám náladu na pořádnej výkřik do prázdna!

Příjde mi nehorázně směšný, jak se najednou v Superstar objeví reggae man (miláček, sameček, kusánek... jak mu s radostí řikám) a všichni, co o reggae řikali, že to je sračka a zpívá jen o sračkách, ho najednou hrozně milujou a poslouchaj Boba Marleyho, protože to je jedinej reggae zpěvák, kterýho znaj... Hlavně, že sem si ještě donedávna vyslýchala keci typu jakože je to vyhul a podobný sračky.. :-)) trapnost až do nebes :) Takovým lidem já říkám chudinky :)

Nevím, jak sem to dokázala, ale už vůbec nemám chuť na sladké. Nějak sem ho vysadila. Jím teď dá se říci zdravě. Každej den kupu ovoce a zeleniny. Třeba neska sem neměla žádný sladký! Jsem na sebe pyšná, protože moje postava je vážně katastrofická a musím s tím něco udělat! Takže ZDRAVÁ STRAVA, SPORT a NO STRESS!
Víte, co bych si teď moc přála? Teda jako neřikám, že je to mé jediné přání :D Mám jich asi 54687613, ale momentálně mě napadlo tohle. Přála bych si vyhrát tak... 100 000 kaček a všechno to utratit za hadry, boty a doplňky! *srdíčko* Pořád koukám na WEHEARTIT.com a slintám u těch užasnejch fotek, na kterých jsou užasně vyhublý a užasně krásný holky, oblečený v užasnejch hadrech. Je to těžká závislost...
Pokusím se teď odepsat na nějaký vaše komentáře :-) Mám dnes přeci jen trochu víc času jak obvykle :)

*Je mi... Jak mi vlastně je?

7. march 2011 at 21:47 | Já |  My Diary
...Opět se hlásím.
Nenesu ani dobrou, ani špatnou zprávu. Vlastně ani sama nevím, jestli se mám dobře, nebo špatně. Když uslyšim ten zvuk přicházející zprávy na facebooku, nevim jistě, kdo mi píše, ale vím, že píše "Ahoj, jak je?". Já na to "ahoj, žiju", protože sama vlastně nevím, jak mi je. Cítím se jiná. Jiná než ostatní. Pořád se musím lišit, ale proč?!
Ano, čtrnáctka bude asi ten věk, kdy se nám děje něco tam nahoře, tam mezi ušima. Láska, škola, rodina... bolesti, stres, smutek... Láska nebo kamarádství? I když jsem ve společnosti několika lidí, pořád musím přemýšlet nad stejnýma lidma. Pořád mi vrtaj hlavou... Nechci nikomu ublížit, ale nechci ublížit ani sobě...
Je to se mnou zlé...

Třeba teď sem 20 min běhala sem a tam, z obýváku do pokoje. Pro někoho jsem možná blázen(pro mámu), ale je mi to fuk. Při běhu jde všechno pryč. Jako kdyby se všechny ty hnusný myšlenky vypařily spolu s potem. Soustředíte se jen na to, abyste nenarazili do skříně. Jednoduše svoboda.

ŠKOLA? Střední? Ne, prosím, radši bych zůstala na základce.
Přijímačky jsou jedna velká depka. Po přečtení výsledků z testů nanečisto, se velice obávám, že mě nevemou ani na jedenz gymplů, na které jsem podala přihlášku. Budu šťastná, když mě vezmou na obchodní akademii, kterou jsem si dala až na poslední místo, jako takovou "bokovku". Nejhorší na tom všem je, že jsem líná jak prase, a i když mám čas a nemám co dělat, prostě se na tu matiku ani nekouknu... Matika je zlo!
Těším se na sobotu. Sakra JO! Už se vidím ten smích, tu volnost, klid... Sestřeničky, ty já moc ráda ♥ Otrávíme si krev, vybarvíme plíce, a všechno nám bude u tralalá :-)))

Doufám, že alespoň vy, mé blogové kamarádky, se máte mnohem lépe než JÁ.
Hezký prázdniny těm, kdo je má (tak jako já :P)
BITCH baby

3. march 2011 at 12:39 | Já |  My Photos

Kašli nato, čo si všetci myslia... Rob to, čo ťa robí šťastným!