April 2011

Kresba 3.4 - vrrr, čičí, mňau

28. april 2011 at 19:29 | Já |  My drawings

Dneska jsem zůstala doma... nazvala bych tento den "Studentským volnem", po náročných přijimačkách si zasloužím trochu volna :D.. Tak jsem si nakreslila kočičku no :-)))

Jak se líbí? :)


*Slečna JE PŘIJATA na Anglické gymnázium

28. april 2011 at 11:04 | Já |  My Diary

Už dlouho jsem sem nepřidala žádný článek. Možná byste řekli, že sem se šprtala na přijimačky až do posledních sil, ale opak je pravdou. Celkově jsem se na přijimačky "učila" tak plus mínus půl hodinky :D Jo, dala jsem do toho opravdu všechno! No, ale v úterý, kdy jsem dělala přijimačky na chrudimskej, sakra těžkej, gympl, jsem si řikala "Kurňa, Kristýno! Mohla si u toho vydržet aspoň pět minut navíc!" Ale bylo pozdě. Testy byly sakra těžký a dopadlo to tak, jak sem čekala. Ale táta to tak asi nečekal.. Tákže, když sme večír koukali na výsledky PZ a on viděl, že sem 5. pod čarou, myslela jsem, že ho klepne. Né, moc to dramatizuju... Jen přestal mluvit a pak radši někam odešel. Bylo mi to líto, ale já to věděla hned od začátku, že já, totální lempl nejvyššího stupně, se nemůžu dostat na nejtěžší školu v okolí a tečka.
Ale všecko se změnilo ve středu, kdy sme s našima jeli do Pardubic na Anglické gymnázium. Ráno jsem byla "nervous", jak řikáme s Ká. Chtělo se mi zvracet, před školou sem mamce řikala, jak malej fagan "mami, já se počůrám... a chce se mi zvracet.." Škola zvenčí vypadala jako každá jiná škola, ale ty lidi, co chodili dovnitř a ven, byli mnohem lepší :-) Hned jsem zpozorovala aspoň 5 kluků, který by stáli za hřích :D Před ředitelnou jsme stáli první, potom přišla slečna, kterou znám od vidění. Ta šla na pohovor hned za náma :-) Pohovor proběhl úplně v pohodě, nevim, z čeho sem měla takovej strach :-)) Přeskočíme všechno to, co jsme probírala (peníze, učebnice, učitele, výměnné pobyty, jídelnu...) a dostanem se k okamžiku, když táta píše své jméno na smlouvu a ředitel hned za ním a já se stávám studentkou ANGLICKÉHO GYMNÁZIA v Pardubicích. První jazyk je samozřejmě angličtina, v které se vyučuje 5 předmětů - matika, tělák, geografie, biologie a americký a anglický dějiny. Jako druhej jazyk jsem si vybrala španělštinu, kterou vyučuje mulat *srdíčko*, i přesto, že jsem si od začátku chtěla zvolit francouzštinu.. Nechala sem se tátou přemluvit k španělštině, i přesto, že fráninu vyučuje prej 'pohlední mladík, který vypadá mladší než někteří naši studenti :D' No, uvidíme, jak to bude slečna Blažková zvládat. Jediný, co teď vim uplně na sto procent je, že se tam strašně těšim! :-))*monstrózní dávka fotek

18. april 2011 at 16:03 | Já |  My Photos

* Kdyby se mě někdo zeptal, jaké roční období mám nejradši, tak odpovím, že všechny. Miluju jaro pro nádhernou vůni pylu (i když mám alergii..) a barvy všude kolem, stejně jako miluju léto za teplíčko a volnost. Stejně tak miluju podzim za krásné barvy a podzimní deštíky, tak i zimu za vánoční pohodu a sníh :-) Všechna roční období mají něco krásného :-)

Snad se fotky alespoň trochu líbí :-))

Jo, a mimochodem - jsem tetká! :-)))

Ošklivka Kristen

10. april 2011 at 9:29 | Já |  My Photos

· Utrhl jsem květinu, zvadla mi. Chytil jsem motýla, zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem.
· Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.
· I nejhezčí opice je ošklivá.
· Krása pomíjí, blbost je věčná.

*I'm fine :-)

5. april 2011 at 20:58 | Já |  My Diary

Cítím se jako ta dívka v klipu... Jako bych stála uprostřed davu a všichni do mě naráželi, přehlíželi mě...
"Ale já sem TADY! HALOOOO!"

Ještě, že jsem dnes ve škole tvrdla jen do půl dvanáctý, i když opět od sedmi. Úplně zbytečně. Mohla jsem si klidně ještě hoďku přispat, ale co, zdřímla jsem si při nultý. Měli bychom mít konverzaci z angličtiny, tak teda vůbec, ale vůbec nepobírám proč píšem testy z USA (nejv. řeky, města, hory a další nesmysly. Pardon, ale není tohle zeměpis?!). No nic, nebudu se k té velice inteligentní učitelce vyjadřovat a přeskočim až na poslední hodinu, kdy už jsem umírala zimou. Jo, je to divný. Venku je přes 10 stupňů, všichni jen trička a já mrznu, jak kdyby bylo v mínusu. Nevim, čim to je, poslední dobou se to děje často... Naši řikaj, že to je tim, jak sem hubená jak lunt... hahaha. Ale aspoň zejtra nemusím do školy. Možná proto teď píšu článek, jelikož se nemusím učit a mám klid a pohodu.
Víkend byl nádhernej! Doufám, že ste doma neseděli na zadku a užívali si první jarní víkend hezky venku s těma nejlepšíma :-) Já si užívala jen s těma nejlepšíma! V sobotu po O sme s Á. vyrazily na in-liny. Teda, spíš já vyrazila na in-liny, Á. mě dobíhala, nebo jsem jí dojížděla já. Užili jsme si to :-) No, a večír jsme šli na ten bowling :-) Už dlouho jsem se tak nenasmála :-) Nojo, O. byl vždycky nejlepší ve všem, takže opět vyhrál, ale POZOR'', slečna autorka tohoto blogu skončila hned za ním :-P
V neděli ráno jsme s našima vyrazili za bábi a dědou. Byl tam i můj nazrzlý bratránek, tak jsme hodili pokec a bylo to moc fajn :-) Pamatuju si, jak jsme jako malý lítali na kolech a auta na nás troubily(já vim, troubila, ale zní to moc... chytře :D). Teď už je ten chlapec ušatj dospělák ! :D

Taky jsem si v sobotu stáhla dva dokonalý filmy! Na OBČANSKÝ PRŮKAZ jsem čekala ták dlouho, než bude na netu, abych ho mohla stáhnout a kochat se tim životním stylem, kterej miluju a žeru :-)) Jak jsem čekala, film je dokonalej až předokonalej a obsadil první příčku mých nejoblíbenějších filmů! Á. mi doporučila film REMEMBER ME (Nezapomeň na mě, ale anglicky je to prostě hezčí!). Po dlouhý době jsem viděla film, v kterým se hercům nesnažej napatlat na ksicht co nejvíc mejkapu. I LIKE IT! Oba filmy vřele doporučuju :-))

Co jdu dělat teď? Teď si uvařim horkej čaj, zabalim se alespoň do dvou dek, nasadím sluchátka, naladím RHCP(Red hot chilly papers), vezmu čvrtky a tužku a budu si užívat úterního večera s pocitem, že zítra nemusím vstávat do tý podělaný školy!


Já jsem modré legíny s taškou přes rameno. Á. je velké balóny na hrudníku :-D
S pozdravem vaše Ká.