June 2011

*The end - no blog

28. june 2011 at 19:28 | Já |  My Diary
Zdravím,
Poslední dny si naplno užívám a nehodlám to nějak měnit. Sluníčko, sluníčko, sluníčko. Bohužel v pátek už nás má opustim, takže zítra honem s láskama na plovku vyvalit špeky :D
Hodím sem fotky z dnešního "výletu" na zmrzku a zpět :D

- Nalevo já, napravo prej moje nejlepší kamarádka od školky :-)

- z leva - nejlepší kamarádka, já, Šulda, Kača, Kašty :-)

- a sakra, to už se mi nechce popisovat, ale já jsem ta vedle kelímku :D

Konec devítky si dost užíváme, nikdo nám to nevezme. Nikdo nám nevezme vzpomínky na takovýhle super časy :-) Na těhlech fotkách jsou Kamarádi.. zbytek smrdí faleší.

Tak já zase mizím :-) Užívejte léta, sluníčka, vody, zmrzliny ...
mějte úsměv na tváři a starosti hoďte za hlavu :-))))))))))

*novinky od stereotypu

20. june 2011 at 12:16 | Já |  My Diary
Dlouho jsem se neobtěžovala sednout k blogu a napsat nějakej 'delší' článek. Nevím, jestli zrovna tenhle 'delší' bude, ale pokusím se... uvidíme.
Když se tak zadívám na svůj život ze shora, nevidím nic než jen ten každodenní stereotyp. Příjde mi, že dny se opakují. JO. Ale nemůžu říct, že by mě to nějak vadilo. Ikdyž někdy mám takovou chuť někam hódně daleko vyrazit. Někam za hranice týhle smradlavý díry. Anglie, Francie, Amerika... a další pro mě zatím neznámé země, i když v Anglii už jsem byla, ale 7 dní na prošmajdění celé Anglie fakt nestačí.
Jeli bychom jen my dva, já a můj vysněný partner - foťáček.

Možná vám příjde divný, že píšu takhle 'brzo'.Touhle dobou bych totiž měla sedět ve škole a poslouchat ty nudný lidi, co si řikaj učitelé. Ne, sedím doma, v televizi běží 2. řada Gilmorek a já se rozplívám nad tím jejich dokonalým životem. Zase ta Amerika..
A proč jsem doma? Jak to říct, pár slovy - je konec roku, konec devítky, mám toho pokrk a vážně mě nebaví tam jen tak sedět s těma falešnejma lidma, co si řikaj spolužáci a kamarádi? (pche..) Já si kamarádství představuji trochu jinak, takže ne, děkuji. Radši budu sedět doma a cpát se vším, co doma najdu :-)) Vážně, snědla sem už všechny rohliky, kupu müsli, uvařila sem si i krupicovou kaši (jo, měla sem na ni chuť no!). Někdy mě chytne taková žravá a já to nemůžu zastavit! Mrcha.
Dokonce sem se ještě opovážila napsat mé drahé mamince, aby mi někde koupila 'pizzu do trouby' nebo jestli si jí večer neobjednáme, protože už jsem ji děsně dlouho neměla a jen přitom slově už se mi děsně sbíhaj sliny.

Jak vypadám? Jsem se sebou stále nespokojená? 1)vypadám pořád stejně - děsně. 2) ano, jsem se sebou stále nespokojená. Pořád jsem ta samá svým životem sklamaná Ká., co se pořád ulejvá ze školy, pořád jí a válí se, je závislá na Gilmorkách... Ne, nic s tim neudělám.

Asi už budu končit. Nějak mi docházej slova. Teď mě tak napadlo, že bych sem ještě mohla naťukat pár písmen o vysvědčení. Zkráceně - nebude tak luxusní jako v pololetí. Bude... mnohem horší :D Ale že by mě to nějak trápilo se říct nedá.. :-)) Na střední už jsem přijatá, tak proč si dělat hlavu s pár trojkama.

Tak zase někdy.
Vaše Ká.

*PREMIÉRA

4. june 2011 at 21:30 | Já |  My Diary
Premiéra. Dneska to bylo poprvé v tomto roce, co jsem vyvalila svoje špeky veřejnosti. Vlastně to nebylo až tak hrozný, jak sem čekala. Bylo to fajn. Moc fajn :-)
Hodim sem pár fotek, které sem nacvakala, když byl čas. Snad se alespoň některá zalíbí :-)

Užívejte sluníčka, slečny :*


Ségra s Jendou :-)

Koupálko :


S pozdravem vaše letně naladěná Kristen.

*v tomto článku nehledejte písmenka

1. june 2011 at 16:14 | Já |  My Photos

Jen pár písmenek : ZOO Jihlava :-)