July 2011

*Pendulum na plný pecky a pár kapek za okny

20. july 2011 at 16:54 | Já |  My Diary

Ta hudba má sílu, náboj. Když to slyším, mám chuť vstát a žít. Jít si pořádně někam zařádit. PÁTEK! .)

slečny, pojďte si psát. Napište mi pár slov .) nemám nic na práci, chce se mi jen sedět a ťukat do klávesnice s těmi skvělýmy tóny v uších :-)


Ahoj! & ahoj...

19. july 2011 at 16:52 | Já |  My Diary
Tak se zase po nějaký době hlásím, jelikož zase není moc ideální počásko na vymetání venku. Teď to zní, jakobych se tu neukázala měsíc, přitom sem tu byla nějak na narozky, což bylo nedávno, dá se říct "před chvílí"! Jsem ale zvláštní...
Chtěla jsem se podělit o nějaké novinky, ale když se tak zamyslím, tak vlastně pro vás nemám nic zajímavého. Možná jen, že už se pracuje na mém novém pokoji. Nábytek už odpočívá v garáži, zbývá jen lino :-) Já si za peníze k narozeninám dokupuju "dekorace" a takový ty blbosti. Koupila sem si pár rámečků, dnes vyvolala fotografie se všema milovanejma a už vidim, jak budou krásně zdobit moji nově nabarvenou zeď :-) Samozřejmě nezapomenu vyvěsit mého nejvíc nejmilovanějšího muže - toho Marleyho. Koukala sem už taky na nějaký supr čupr zrcadla, ňáký pořádně velký, abych se do něj vešla! :D Bude to paráda, už to vidím uplně živě .))))
Zítra si jedu do Pardubic za jednou slečnou z gymplu pro nové učebnice do školy. Ještě se chci kouknout v nějakym shopu na nějaký kalhoty. Vidim to na úzký džíny. To, co se nosí teď - široký gatě s rozkrokem až kdo ví kam - mě nějak neuchvátilo, tak radši zůstanu u klasiky :-)
Musím se taky podělit o pár z mnoha nádherných fotek Honzíka. Je tak kouzelný, že dokázal okouzlit i mě, a to s dětma nemám moc hezký vztahy :D nějak mě nemusej, nechápu, proč .. Fajn, chápu.. :D


Tak já zas letím. Užívejte
zbytku prázdnin.
mějte se
&
smějte se!

Vyfocena při činu!

16. july 2011 at 21:50 | Já |  My Photos

Foťáček miláček zachytil jak do sebe hrnu alkoholické mochýto (sory, fakt nebudu řešit, jak se to píše :D)

Zítra má tahle slečna na obrázku (já :D) narozky, tak sme s kamarádíčkama oslavovali už dnes.
Všechno nejlepší, Kristýnko .) :D

shoPING day ))) + photos

12. july 2011 at 20:55 | Já |  My Diary
Tak mám báječní shopingday za sebou))
Myslím, že za litřík a něco sem toho pořídila požehnaně a sem maximálně spokojená. Víc jak spokojená! Jsem tak spokojená, že jsem se rozhodla všechny ty věcičky nafotit a ukázat vám je! ha! :D
Takže :


I'M DYING FOR PERFECTION

11. july 2011 at 10:04 | Já |  My Diary
Slečny, dívky, dámy,
jsem tu s další várkou svých nudných slov.

*jednou sem mamču poprosila, jestli by mi na hlavě nezkusila vytvořit copy a teď každý den ráno příjde a ptá se "chceš zas copy?" hehe, milovat ji :*

Ještě teď sem se nerozkoukala z těch posledních dvou nocí. Nikdy sem se tak nebála jako dnes a včera v noci. Měla sem strašnej strach, že mi větev vysklí okno a vlítne do pokoje! Bylo to fakt šílený. Musela sem si zapnout mp4, abych se trochu uklidnila a neslyšela ty rány, vítr a kapky, co kapky, KÁPANCE, co třískaly do parapetu. Dokonce mi přišla i sms od Á., že se strašně bojí, jestli si s ní budu psát :D No, celkově sem toho moc nenaspala no.. ale nevadí, nejsem tak ospalá :-)


Včera večír sme jeli s bráchou a jeho přítelkyní k jeho kámošovi na grilovačku. Nakoupili sme pivka, masko a jelo se. S obdivem ostatních sem do sebe kopla asi 4 píva a pak sem furt lítala do keříčku (lulat :D). Bylo to móc fájn.
Dnes jdu za pánem ohledně brigošky! Jo, budu mít brigádičku! Fakt, nekecám! Stanu se na 10 dní prodavačkou značkových hadříků, muhehe :-) Sice tam budu těch 10 dní úplně sama se zákazníkama, ale zase vidím jen ty penízky, co z toho kápnou :-)
Zítra jedem s Lů na nákupy! A kdo mě zná, ví, že sem šílenej šopoholik :D Fakt, jak se mi do rukou dostanou peníze, mám jasno, co s nima! :D Dostala jsem totiž penízky od babiček, takže se chystám je utratit samozřejmě jen za potřebný věci! :D Tákhle moc se těšim!!!

*netuším, proč se mi ta písnička tak líbí. nechápu to, ale je to tak.


DARLINGs

10. july 2011 at 11:03 | Já
· http://lm-proana.blog.cz/ > Web * Lauren - doslova a do písmene SISTER, ta nejdražší z celýho virtuálního světa .)))))

· http://justmythinspo.blog.cz/ > Web * Amatiel

*Léto? To snad né

3. july 2011 at 13:28 | Já |  My Diary
Páni, není náhodou 3. července? Kde je ta kulatá věc, co září na nebi a dává nám teplíčko? Hm, hm, hm?
Vidim to tak, že celej den budu sedět u noťáska, občas zvednu zadek a dojdu si pro něco k jídlu. Štve mě to, ale ven se jít prostě nedá... Od tý doby, co jsem se vzbudila, snad ještě nepřestalo pršet. Navíc tam je děsná zima..
Safra, už zas nevím, co psát.
Všichni už moc dobře víme, že začly prázdniny. Né, že bych si je neužívala, ale mohlo by bejt lepší počasí, přece jen by to bylo o hodně lepší :-)
Ve čtvrtek jsme po tom, co nám pančelka třídní rozdala vysvědčení, který jsme všichni ignorovali (teda až na B., která se ve škole ukáže ještě v srpnu), zašli se spolužákama na pizzu. Samozřejmě nešla celá třída, spíš ta lepší polovička :-) Číšníci z nás museli mít radost, když k nám chodili každejch pět min, protože sme si furt objednávali :D Nakonec sme ještě nenápadně polili stůl, upálili svíčkou ubrus a svedli žrádlovou bitku (ten chřest byl fakt nechutnej :D). Byl to parádní den :-) Snažila jsem se neloučit a nebrečet, zvádla jsem to! Všem sem řekla, že je prostě nevidim naposled, a že o prázdninách dáme slučák! tadá, hned v pátek sme zas šli ven :D

Taky sem si uvědomila, že jsem vám ani nepověděla, že jsem byla na prvním letošním festivalu, na Rychtáři v Hlinsku. Měli sme trochu spoždění, takže sme dorazili až na Sto Zvířat, koupili sme si pívo, poslechli si rybičky, rozjeli sme to na UDGéčka, který opět nezklamali a roztančili většinu zúčastněných a nakonec sme si zatančili a zaspívali (už v trochu veselejší náladičce) u Chinasky. Odešli sme hned po Chinasky, neboť tam byla strašná kosa, i přesto, že jsem na sobě měla asi 10 vrstev oblečení :D Jedním slovem sme si to parádně užili :-)
Teď u nás v Chrudimi probíhá Yanderov, ale bohužel prší.. tak třeba zejtra se tam mrknu :-)

No, asi už budu končit :-)
Půjdu se podívat na nějaký blogy a počíst, jak žijete )))