August 2011

*3 days to start school

22. august 2011 at 20:37 | Já |  My Diary
Ta růžová věc v pozadí je luxusní věcička, válim se v tom "od rána do večera" :D

Nervozita se dostavila. Je to tady. Pondělí 22.srpna.. 3 dny do začátku něčeho novýho. Hodně neznámých lidí, neznámí učitelé, neznámé prostředí, hodně hodně hodně učení... fů. Tréma, nervozita, strach...
No tak, Kristýno! Sakra vschop se! Ne.. nejde to. Vejdu do tý velký neprozkoumaný budovy s rozklepanýma nohama, spocená jak prase, protože na celej tejden hlásej tropy (skvělý, fakt skvěle to maj tam nahoře zařízený...).
Nějaké rady, typy nebo něco, jak se toho všeho zbavit? Jak to všechno hodit za hlavu? Ne? Achjo, budu to muset zvládnout..
Mami, chyť mě za ručičku a pojď tam se mnou jako před 12 lety do školky .)))

*užíváme zbytečky naplnooo

19. august 2011 at 12:18 | Já |  My Diary
...ahoooj, píšu rychle, stručně a zkráceně, vařim špagety! :D Ano, našla jsem si tu nejvhodnější chvíli pro napsaní článku! .D
Chci vám jen napsat, že... no, vlastně vás to možná ani nezajímá, ale to mi nevadí! Chci to někomu sdělit.. takže - je mi fajn .) Kašlu na kluky. Za 6 dní mi začne škola. Začátek něčeho novýho. Nové prostředí, noví přátelé.. a sakra těšim se!! Včera sme byly s novou spolužandou a jejíma kámoškama na plovce a užily sme si to na 200%! Poznala sem noví lidi a bylo to děsně fájn .) Škoda jen, že dnes už je počasí na pytel.. sice je dusno, ale černo a každou chvíli prší a hřmí.. a hlavně ten můj "oblíbený" vítr.
No nic, hodim sem pár fotek a letim na ty špagety :D

Mějte se krásně .)
Vaše nicneřešící Ká.Uvědom si, že se mi líbíš...

8. august 2011 at 19:49 | Já |  My Diary
Je to tak, miluju Pendulum.

Rozhodla jsem se, že se vám zase ozvu, ikdyž pochybuju, že mé články ještě někdo čte. Mám jen chuť se vypsat. A sakra, zas se mi ztrácí vše, co jsem sem chtěla vyťukat...
Kde začít. Hlavou se mi prohání dvě věci, to vše doplňuje úžasná muzika (video výš). Zaprvé, za 17 dní mi začíná škola. Ano, začínám už 25. srpna, jelikož máme na anglickém gymnáziu "přípravný jazykový modul", je to spíš, abychom se lépe poznaly se spolužáky a učiteli. Budou se prý hrát anglické hry a budeme se snažit bavit anglicky, abychom si oživili různé fráze. Na jednu stranu se těším. Těším se na nové přátele, učitele, nové prostředí, společnost, předměty (obzvlášť španělština) a tak podobně. Ale strach mám z té angličtiny. Ano, miluju ji! Dokonce i s našima mluvim anglicky :D Miluju, jak se mamka snaží dělat vážnou a odpovídá "jé oukej" :D Bude to makačka, já vím! Vybrala jsem si to sama, tak to musim zvládnout!!!
Zadruhé, opět se objevil chlapec, který se mi zaryl do hlavy a já na něj nedokážu přestat myslet.. Obávám se ale, že z toho nic nebude, jelikož nenaznačil sebemenší "pozvání na rande" nebo podobně.. Říkáme si "miláčku", ale to spíš ze srandy, ani nevím, kdo začal.. achjo. Někdy bych si přála nebýt sama. Někdy bych si přála mít vedle sebe přítele, co mě vyslechne, když mě problémy zatěžujou hlavu.. Přítele, co mi přinese růži na důkaz toho, že mě má rád. Přítele, co mi upřímně zdělí ta dvě dokonale dokonalá slova. Asi je mi souzeno být sama... Nemám nárok, jsem tu navíc, není tu pro mě nikdo do páru..

NOVINKY: 1/ nový pokoj!
Makali jsme na tom s našim celý týden a myslim, že to stojí za to! Jsem nadmíru spokojená. Slovy nelze vyjídřit, jak moc jim děkuju za to, kolik peněz do toho vrazili, takže vymýšlím nějaký dar od srdce, ale zatím mě nenapadlo nic originálního a dojemného (za případné nápady budu jen ráda .)

sakra, nevím další novinku :D dobře, necháme jen tu jednu .)

...přes to, že si připadám sama a mám nějaký smutný období mi je fajn. Jsem ráda, že mám střechu nad hlavou a jídlo v ledničce a že si ho můžu sníst v určité míře.. Né jako ty chudinky v Somálsku, tuhle jsem sledovala dokument se slzami v očích.. My si ani nedokážem představit, co ty chudinky prožívaj..

Prožijte naplno ten ždibeček prázdnin, co ještě zbývá a smějte se, protože smích je náboj života .) !

Vaše smutně šťastná Ká.

*život je jen přípravka do pekla..

1. august 2011 at 21:48 | Já |  My Diary
..asi se ze mě přes ty prázdniny stala blondýna, ale zaboha nemohu přijít na to, jak se tu dělaj odkazy. Těch pár, co jsem tu měla, jsem nějak smazala, už nejdou dát zpět. damn!
Já vím, flákám to tu. Z toho plyne, že si prázdiny užívám na plný pecky!
zejtra zase valim do hlavního města za tou nejblonďatější sestřenkou na světě

Za tenhle poslední týden se toho hodně změnilo. Všechno se seběhlo hrozně rychle..
..možná jste to viděli v televizi, slyšeli v rádiu, četli na netu..
Jde o ten zájezd na fotbalovej zápas někam do Německa.. tragédie, při níž přišel o život náš mladičký kamarád.. naštěstí vzpomínky na jeho úsměv a jedinečný smysl pro humor nám nikdo nevezme.