December 2011

love & peace

29. december 2011 at 14:10 | Kristen |  My Photos
fotografka : ví. - 5tiletá neteř .D
úprava : já
"model" : já

ps. vánoce proběhly v pohodě .))) - mám těžšího miláčka (Samsung NX 50-200 mm

wishuju merry xmass

24. december 2011 at 13:52 | Kristen |  My Diary
hej, co to má bejt? proč mi furt nedochází, že je ten den, na kterej sem se už od malička těšila hned, co sem rozbalila poslední dárek?!
Nepatří k dnešnímu dni něco víc? Třeba takový to bílý, co padá odněkud zeshora a pak se to válí na chodníku, a když se oteplí, rozteče to, zmrzne to a já pak proklínám celou zimu.. Kde sou pořádný vánoční pohádky?! Kde je Kevin? Nejspíš se zas ztratil, klasika
Ale Kevin není jedinej, kdo se letos nějak pozapoměl.. Nějak postrádám to kouzlo Vánoc, který sem až doteď citíla každej rok. Letos je to poprvé, co už mi je tak nějak ukradený, co pod tim obřim přeplácaným stromem najdu. Prostě jen chci tenhle nádhernej den prožít s těma, který zbožňuju. To je to, co si přeju ze všeho nejvíc. Možná stárnu. Ale nemůžu si pomoct, cítím to tak .)
Dnes brácha přivede našim novou slečnu. Já už měla tu čest se s ní setkat a jsem mnohem, mnohem! spokojenější než s tou předešlou. Každý říká, že si sme s touhle strašně podobný, jak ve vzhledu, tak v chování i zájmech. Dokonce! Neska sme s bráchou jeli ještě něco pokoupit do albertu a potkali sme jí s její ségrou! :D A nekecám - její ségra se menuje Kristýna, stejně jako já! takže brácha má ségru Kristýnu, ona má ségru Kristýnu. A ještě něco hodně pošahanýho - s Kristýnou máme uplně stejnou kabelku :D Jak z americkýho dojáku...
No nic, tak já jdu pokračovat v tom zmatenym dni. Jdu pomáhat mumině a pak si pudu dát další várku cukroví!

Jen bych chtěla popřát Vám všem, kteří si tenhle nedůležitej článek přečtete až do konce, chtěla popřát KRÁSNÝ VÁNOCE. Přihazuju i takovou tu ohranou frázy, kterou opakujem furt dokola jak roboti - hodně štěstí, zdraví a lásky - tři nejdůležitější věci na světě :) Hlavně si užijte volno, vánoční pohodičku a klid.
A buďte rádi, že máte ty, co vás mají rádi a že s nima můžete strávit tenhle magickej den, né všichni sou na tom tak jako my...

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady... pohodičku si vychutné-ej

17. december 2011 at 20:33 | Kristen |  My Diary
Nečekejte žádný vánoční fotky.
Mě osobně už ti Santové Clausové lezou ušima.
Já Vánoce vidím jako dokonalé chvilky s rodinou, přáteli, televizí... miluju vánoční filmy a pohádky! Bez nich už si to nedokážu představit (.
Píšu to, jakoby už byly prázdniny.. ups. Ještě 3 DNY! VUÁ! Tři gymplácký anglický stresující dny. Ale hned jak, odplujou, objeví se nádherně "slunná"(kdyby se objevil aspoň ten sníh..) obloha v podobě volna, pohody, cukroví, rodiny a přátel. Prostě všeho nejlepšího!

já tu dnešní pohodičku využila k obarvení palice

jako kráska s televize... víš jaká, ne? :D

tak na mě nekoukej, no
vuá
ehm..................................
kdo by ty Vánoce nemiloval, kdyby měl tuhle dokonalou krabici každej rok tak jako já?!
mise splněna, jsem spokojena - tečkaaMávají se mnou hor... tentokrát NE!

15. december 2011 at 21:51 | Kristen |  My Diary
...tentokrát to jsou bacily.
Obsadily můj krk a vypadá to, že se na delší chvíli zdrží. Vybraly si tu nejvhodnější chvíli. Zejtra, muhehe, už vlastně zachvíli, jsem měla vyrážet do Drážďan na adventní trhy. Samozřejmě. Klasicky sem se už od neděle těšila, jak tam vytáhnu miláčka a vyfotim všecko, co pude (..všecko!!). A opět se potvrdilo jediné. NIKDY SE NETĚŠ, nebo NIC NEPLÁNUJ! Jak si něco začnu plánovat dopředu, jakmile si začnu snít nějakou dokonalou představu, jakmile se začnu na něco těšit - vždycky to nedopadne, neklapne podle mých představ... KLASIKA.
Takže se už druhej válim doma. Přesouvám se společně s peřinou a mobilem v ruce z obýváku do pokoje a z pokoje do obýváku. Samozřejmě pravidelně a "s chutí" polykám všechny možný tabletky, co mi maminečka nakoupila. A i přesto, že sotva polknu, sežeru všechno, co vidim... Když jsem doma a není co dělat, je to se mnou marný. Měli by to jídlo přede mnou zamykat. Jsem jak vysavač.
Brácha už mě neska docela viděsil větou "tys zas sežrala všechny jogurty a sušenky?"..."no počkej, jogurty tam byly jen 3 a těch bebéček tam taky moc nebylo... jen dvoje". To sem takovej žrout? :D Nemůžu se přemoct! Prostě mám strašný chutě. Nemám ani hlad, prostě to jen musim snít. A hned, co to snim, si řikám "tyjo, proč sem to jedla?" Sem jak magor. Prostě jenom žeru a ani nevim, proč :D
Žeru a kynu. A vidím to černě. Do budoucna to nevypadá jinak. Potáhne se to takhle až do nového roku. Začíná to nejkritičtější období pro všechny ženy. VÁNOCE. Čokoládovej kalendář (kterej sem mimochodem vyloupala hned 3. den, co sem ho dostala.. ale vím to jen já a vy, stydim se za to :D). Cukroví. Bramborovej salát. Vánočka. Vaječňák. uáááá! Všecko sním! muhahá :D
Je to děs, jak to letí. Už jen osm dní. Ale stejně mě ještě čeká docela dost písemek, k tomu prezentace na geografii.. ble.
Musim to zmáknout. Pak už budu jen papkat, kynout a užívat si vánoční chvilky s rodinkou a přáteli :))))))))
Radši ani nezmiňuju, že mám jen 2 dárky - pro sebe a ... pro sebe. Už nikdy nechoď dárky nakupovat s Ká! :D Zase sme totiž skončili v Orientu, kde to naprosto zbožňujem, a nemohlo to skončit jinak, než že jsme si zase koupily jen pro sebe a... prostě už nemám prachy no :D Takže - každoroční dárková krize je tu.
Možná letos využiju i té benzínky, kde se to na Štědrý den netrhne.

hledá se PRINC - zn. spěchá

10. december 2011 at 16:53 | Kristen |  My Diary
Už dlouho mám ty hříšné myšlenky. Už dlouho se mi honí hlavou ta samá věc. Ráno, odpoledne, večer... Když jedu do školy, když jsem ve škole, když jedu ze školy, doma...

láska, vztah, KLUCI, uááá...

Někdy si už připadám jak úchyl. Sleduju každýho mužskýho tvora. Prohlížim si ho a řikám si "páni, to je kus!"...a nebo taky "hnus" :D ale já sama nemám co soudit ostatní.. sakra, Kristýno, podívej se na sebe..
Něco mi schází a já bohužel vím co. Potřebuju vedle sebe tvora s pindíkem :D !
Milovat a být milována..
Haló, pánové, tady jsem!

Asi mi je souzeno být navždy sama, protože i když se mi líbí každej druhej (a to fakt doslova..), tak prostě na každým z nich si najdu něco, co mi nesedí.. Ano ano, možná bych se v nich neměla tak šťourat a prostě vzít to, co se mi nebízí... ale když... já chci taky toho dokonalýho prince!!
(na fotkách jsem ta s fialovou čepkou.)

*Kresba - bro's girlfriend

5. december 2011 at 6:02 | Kristen |  My drawings
Sem cvok. Mimoň. Blázen. Pošuk.
Je 6:00 a já píšu na blog!
To věští dost ujetej den.. no potěš.
Na obrázku je bráchova slečna, včera měla svátek .)
Opět mi stouplo kreslící sebevědomí - líbilo se tooooo! :)