March 2012

Pár snímků z jarních

19. march 2012 at 17:41 | Kristen |  My Photos
prázdniny jsem odstartovala tím nejlepším způsobem .))))))))))
nádraží, cesta k babičce
ještě nikdy se nestalo, že bychom se nudili v její přítomnosti...
je libo žvejka mixlá se sůšou?
další den s nima... já to zvládla!!! (vážne, je to na palici :D)
Slatiňanyyy
modelína
otrávené?
super nasvícení!
jako malá jsem mu říkávala "koníšku, nespadni!"
vuáá, sem týpek
blééé
pusinků
"Víťo, zazpívej"
...zuby - naše poznávací značka.

několik snímků lidí, s kterými je mi nejlíp.

11. march 2012 at 13:55 | Kristen |  My Photos
...znáte ty americký filmy, kde má člověk spoustu přátel a všichni vypadaj tak šťastně a spokojeně, až je to divný?
Já takovej život nemám a jsem za to vděčná! Vděčná sama sobě? Protože člověk si přece přátele musí vybrat sám, ne? Člověk sám pozná, s kým mu je nejlíp a kdo ho nezradí ani v tý nejkrutější situaci. Pro mě jsou takovýhle lidé rozhodně rodina. Nemůžu říct ani písmenko o tom, že by mi někdy podkopli nohy.. Ano, mum mi možná několikrát zatrhla to, po čem sem tak toužila, ale většinou to byly blbosti (umělecká škola možná ne, ale teď vím, že na intru bych asi nevydržela, když proklínám i to blbý dojíždění..) a nakonec jsem si vždycky uvědomila, že měla pravdu. Všechno dělají pro naše dobro. Teda alespoň ti moji rodičové a proto jsem za ně taky tak šťastná, protože sposta lidí v mým okolí není tak spokojená jako já. Nechápu to, možná si to dělají sami, protože podle mě nás naši rodičové milujou tak, že si to ani nedokážem představit!(fajn, jsou i vyjímky - viz. krimi zprávy, z kterejch se mi chce vždycky brečet.. mad world)
Nejskvělejší je, že jsem teď narazila na osůbku mě tak blízkou, že to ani není možný! Našla jsem si svou spřízněnou duši. Svého anděla strážného! Vážně, nekecám! Je jako moje starší sestřička, co se snaží, abych na tom byla přinejmenším stejně dobře jako ona ba líp! Vlastně si mě našla možná ona sama :) Jednoho dne se objevila vedle mě v lavici a mě cinklo, že tohle je ta best friend na celý čtyři roky na střední! S ní jsem uplně jinej člověk. NÉ! S ní jsem to já!! S ní je to ta Kristýna, která vám teď píše :-) S ní jsem opravdu šťastná... Zaplňuje to prázdné místo na hrudi. Zastoupuje mou milovanou a nejdražší Anetku, která je teď na jiné škole a já ji vidím jednou za čas..

Jen (Honzík - prostě všem Honzům řikám Jene, a basta!) - jediný mimi, který u mě nebrečí, muhehe (:
Tery - ta praštěnější sestřenka
Péťa - ta o hodně míň praštěná (: (já jsem ten dokonalý střed)
Moje nejdražší a nejcvaklejší kopie?! ne, já její.. má starší a samozřejmě moudřejší sestra :)
Zprava - (hahaha) Já, brácha's new and much better girlfriend - jsme si prý hodně podobné a nejen ve vzhledu 3:), sister of brácha's girlfriend and her friend :) - great night!
Po stopadesáti dnech jsem ji konečně viděla! Tu osobu, kterou už mé srdce postrádalo! Mou lásku a zároveň i drogu - (h)Aňetka mojeeeeeee! (MOJE, nesahat!)
Ta největší potvora a zároveň největší mazel na světě. Vlastně je to takovej můj plyšák, muhehe :*
Mum, slova nestačí. Děkuju za to, že tu můžu být a děkuju za to, že tu jsi se mnou. Ajo, počkej, jednou ti to řeknu do očí, takhle je to k prdu.. Ty jsi ta osoba, kterou opravdově a upřímně miluji (:
Teťa moje bláznivá. Má módní guru :)